2D cnc tel bükme makinesi

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • Cnc 2 Boyutlu Tel Bükme Makinası

  -Bilgisayar (CNC) Kontrollü olup güncel Windows İşletim Sistemi ile uyumlu özel net makine yazılım ile çalışmaktadır.

  -Üretimi gerçekleştirilecek ürün Elo marka 21” Dokunmatik Monitör ve Wi-Fi klavye birimi aracılığıyla tanımlanır.

  -Üretimi planlanan tüm parçalar detaylı incelenerek önceden talep edilen ve/veya belirtilen tel çaplarına uygun Roll (Sürme) Makaraları ve ara kesit mesafe parçaları hazırlanacaktır.

  -Uzaktan Teknik Servis Modülü isteğe bağlı olarak yer almaktadır. Uzaktan Teknik Servis Modülü ile Operatör Desteği sağlanmakla birlikte, Teknik Hata ve/veya Teknik Arıza durumları tespit edilerek hızlı aksiyon gerçekleştirilmesi sağlanır. 

  -Sistemine, isteğe bağlı olarak tanımlı Barkod Printer entegrasyonu sağlanabilmektedir. Böylece ürün bazlı etiket çıktısı her üretim sonunda belirtilen miktar/adet doğrultusunda otomatik alınabilir.

  -Bulunan LOOP fonksiyonu ile tekrarlanan vuruşların tanımlamaları basite indirgenmiştir.

  -Iki adet Redüktörlü Servo Tork Motoru tarafından yönlendirilir. Taret bölgesi 180 derece dönebilmekte ve bu sayede büküm bölgelerinde 2 farklı radüs elde edilebilmektedir.

  -Özel yazılım kullanılmaktadır. Elektronik garanti kapsamında yapılan tüm yazılım güncellemeleri ücretsiz güncellenerek edilerek müşteri kullanımına sunulur.

  -Doğrultma sistemi ø3mm. ~ ø10mm. ölçü tel doğrultabilen yatay ve dikey olmak üzere 2 (iki) parça ve tek grup şeklindedir.

  -Kangaldan çalışan ø3mm ø10mm. ölçü ST37, C 1006, C 1008, C1010 kalite teli 3 (Üç) eksen hareketiyle maks. 90 ~ 95 m./dk. sürme hızında 2 (İki) boyutlu (2D) tel formlayabilen / şekillendirebilen bir tezgahtır. 

  -Entegre şekilde çalışan 1Ton Kapasiteli kangal yükleme ünitesi yer almaktadır.

  -Kollmorgen marka Servo Motor ve Sürücü Grupları tercih edilmektedir

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa