ERC ULTRAVİYOLE UV-C DEZENFEKTAN KUTUSU

 • 20481
 • ERC ULTRAVİYOLE UV-C DEZENFEKTAN KUTUSU
 • Dezenfeksiyon Sistemleri
 • 2021-04-27
 • 1.378,51 TL
 • İstanbul / ZEYTİNBURNU
Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 •  UV-C AKILLI  DEZENFEKTAN KUTUSU

  (YERLİ ÜRÜN)

  VOLTAJ: 220 V. AC

  GÜÇ: 18 W.

  DEZENFEKTE ZAMANI: 100 SANİYE

  KASA RENGİ: BEYAZ 

  IŞIK KAYNAĞI: LED

  KORUMA: IP 65

  GARANTİ: 1 YIL

   

  UVC LED lerimizi aşağıdaki hammaddeyle üretiyoruz;

  1. alüminyum nitrür seramik taban

  2. LG UVC çip 270-280nm

  3. Kuvars Camı

  4.% 100 saflıkta altın teller.

   

   

  TEST ANALİZ RAPORU

  UV-C AKILLI DEZENFEKTAN KUTUSU TETİKLEME DÜĞMESİNE BASILDIKTAN SONRA OTOMATİK OLARAK 100 SN. SONRA OFF DURUMUNA GELEREK KUTU İÇERİSİNDEKİ EŞYALARI %99.9 DEZENFEKTE EDER. 

  OZON VE CİVA İÇERMEZ, KİMYASAL KALINTI BIRAKMAZ.
   
   
  ÇOK AMAÇLI KULLANIM:
  GÖZLÜK, CEP TELEFONU, MAKYAJ MALZEMELERİ, KALEM, ANAHTARLIK, TRAŞ TAKIMI, MANİKÜR SETİ,  KAĞIT VE METAL PARA, KARGO POŞETLERİ, KASA FİŞİ, MAUS, KABLOLAR, KİTAPLAR, KIRTASİYR MALZEMELERİ, DIŞARIDAN GELEN TÜM EVRAKLAR VB...
   
   
                 ULTRAVİYOLE LAMBALARIN ÖZELLİKLER  VE KULLANIM ALANLARI

   

   Günlük yaşamda kullanılmak üzere tasarlanılan ve ölümcül mikropları saniyeler içerisinde yok eden yeni bir cihaz tüm dünyada büyük ilgi görüyor.

   Günümüzde hastanelerde bulaşıcı hastalıklardan korunmak üzere kullanılan Ultraviyole ışını (UV-C), nano teknoloji sayesinde çok kullanışlı bir ürün.

  Çalışmalar Nano-UV-C teknolojisi ile, ortamda bulunan ölümcül bakteri, virüs ve mantarların 100 saniye gibi kısa bir sürede % 99.9 oranında yok edildiğini ortaya koyuyor.

   Laboratuvarlarda yapılan testler MRSA gibi ilaçlara dirençli bakteriler, Salmonella ve E.Coli gibi bakteriler, kuş gribi vurusu ve mantarların Nano-UV teknolojisi ile ortamdan kaldırıldığını kanıtlamış. Günlük kullanımda diş fırçaları, biberon başlıkları, bebek oyuncakları, ortak kullanılan bardaklar, tuvalet klozetleri, kapı kolları, musluk başları, bilgisayar klavyeleri,manikür-pedikür cihazları ve kuaför malzemeleri bu cihaz ile kolaylıkla mikroplardan arındırılıyor.

  İş ortamında mikroplar ve hijyen konusunda endişeleri olan kişilerin bugüne kadar yapabildikleri tek şey her şeyi alkollü mendillerle silmek oluyordu.

   

  Yere düşen bir eşya, başkasına ait bir giysi, ortak kullanımda olan bardak, tabak, çatal, kaşık, bıçak gibi eşyalar, vücut bakımında kullanılan kuaför araç ve gereçleri, merdiven korkulukları ve kapı kolları gibi eşyalar 100 saniye gibi kısa sürede dezenfekte edilebiliyor.

  Doktorlar, özellikle bebek bakımı yapan anneler, mikroplardan korunmak zorunda olan bağışıklık sistemi bozulmuş hastalar ve grip virüsü bulaşma riski olan kişilerin bu teknolojiyi kullanmalarını öneriyorlar. Ancak insan vücuduna ya da gözlerine doğrudan uygulanması sakıncalı ve riskli bulunduğu için üretici firma cihazın çocuklar tarafından kullanılmamasını öneriyorlar.

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa