Ozon Jeneratörü -Dezenfeksiyon

 • 2337
 • Ozon Jeneratörü -Dezenfeksiyon
 • Enerji &Isıtma Soğutma Sistemleri
 • 2020-03-18
 • Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz
 • İstanbul / SARIYER
Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • Müşterileriniz sizden kanallarını dezenfekte etmenizi istiyor mu?

  Artık akıllı ozon jeneratörü Ozoair ile eksiksiz, hızlı ve etkili bir dezenfeksiyon hizmeti sunabilirsiniz.

  Sadece dezenfeksiyon için ozon oluşturmakla kalmayıp aynı zamanda dezenfekte edilmiş siteleri derhal işgal etmeye hazır bırakarak özel teknolojisi ADA (Aktive Et ve Devre Dışı Bırak farkındalığı) sayesinde akıllı bir sistem.

  Neden OZOAIR?

  Biyosit ürünleriyle dezenfeksiyonun biyolojik alternatifi olduğu için, koronoavirüs, COVID-19 , Listeria, Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus veya Aspergillus gibi patojenleri yok etmek için en etkili silahtır . Çünkü kullanımı bir düğmeye basmak kadar basit.
  Odanın büyüklüğüne ve çalışmak için gerekli zamana uyarlanabilir. Portföy Filtresi Programlanabilir. Dezenfeksiyonun başlangıcını programlamanıza izin vererek, işlemin başlangıcını ve bitişini gösteren ses ve ışık göstergeleri ile teknisyenlerin toplam güvenliği için tesislerden vazgeçmenize izin verir.
  Her ihtiyaca uygun bir oda boyutu seçicisini entegre etmede benzersizdir. Emisyon hortumu, her kanala uyarlanabilir.

  Koronavirüsün ortadan kaldırılması için mükemmel çözüm .

  ENG:

  Do your customers ask you to also disinfect their ducts?

  You can now offer a complete, fast and effective disinfection service with the intelligent ozone generator, Ozoair.

  An intelligent system thanks to its exclusive technology ADA (Activate and Deactivate Awareness), by which it not only creates the ozone for disinfection, but it also deactivates it, leaving the disinfected sites ready to be occupied immediately.

  Why OZOAIR?

  Because it is the biological alternative to disinfection with biocide products, it is the most effective weapon to eradicate pathogens such as coronoavirus, COVID-19, Listeria, Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus, or Aspergillus among others. Because its use is as simple as pressing a button.
  Adaptable to the size of the room and the necessary time to work. Portfolio Filter Programmable. It allows you to program the beginning of the disinfection, permitting you to abandon the premises for the total safety of the technicians with sound and light indicators that show the start and end of the process.
  Unique in integrating a room size selector, to suit every need. Emission hose, adaptable to any duct.

  The perfect solution for the elimination of the coronavirus.

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Güvenli İlan Sitesi

Sanayiden İlan © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır