Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi

SCHRADER LASTİK TAMİR KİTİ 400 ML

SCHRADER LASTİK TAMİR KİTİ 400 ML, Oto & Y. Parça
SCHRADER LASTİK TAMİR KİTİ 400 ML, Oto & Y. Parça

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.

Tanımı:

Schrader lastik zırhı & şişirici kit. Bisiklet, motosiklet, otomobil, kamyon, iş makinaları vb. Bütün araç tiplerinin lastiklerinin lastiklerinde kullanılmak üzere tasarlanıp üretilmiştir. Özel formulü ile lastiğin içerisinde oluşturduğu tabaka sayesinde lastiğinizin patlağını kapatmaya yardımcı olur ve lastiği jant'dan sökmeden tamir etmenizi ve havasını tamamlamanızı sağlar. Sensörlü siboblu araçlar için özel geliştirilmiştir. Sensörlü sibob kullanan lastikler için birebir uyumludur en ufak uyuşmazlık yahut sorun teşkil etmemektedir. Kullanımı Ürünü kullanmadan önce mutlaka kutuyu çalkalayınız. Lastiğinizin sibobuna schrader lastik zırhı & şişirici kit'in üzerinde bulunan valf hortumunu takınız. Kutuyu lastik içine boşalttıktan sonra aracı hareket ettiriniz. İçerisindeki tamir edici madde, Lastikte onarıcı tabaka oluşturacaktır. Lastik tekrar kullanıma hazır hale gelmiş bulunmaktadır. En yakın hava istasyonuna gidilerek lastiğin hava ayarı yapılmalıdır. Uyarı P251 Basınçlı kap, Büyük deliklerde ve yırtıklarda kullanmayınız. Tubless ( dubleks ) lastikler içindir.

Sigara içmeyiniz. P410 + P412 Güneş ışığından koruyunuz. 50 C Derece / 122 F'yi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayınız. P271 İyi havalandırılan yerlerde kullanınız. P234 Yanıcıdır. Aleve veya diğer ateş kaynaklarına doğru püskürtmeyiniz. P102 Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. P305 + P351 + P338 Göz ile teması halinde bolca su ile durulayınız. P301 + P310 Yutulduğunda zehir merkezi UZEM 114 veya doktorunuzu arayınız. Ürünün evsel atık ile atılmamasına dikkat ediniz. P303 + P361 + P353 Deri ve saç ile temasında giysileri çıkarın ve vücudunuzu bol su ile yıkayınız. İçeriği