TÜRKİYENİN EN KALİTELİ ÜRETİCİSİNDEN %15 İNDİRİM! 630KVA JENERATÖR

 • 21311
 • TÜRKİYENİN EN KALİTELİ ÜRETİCİSİNDEN %15 İNDİRİM! 630KVA JENERATÖR
 • Jeneratörler ve 2 El Jeneratör Fiyatları
 • 2021-06-07
 • 234.000,00 TL
 • Ankara / YENİMAHALLE
Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 •  

  ANKARA İVEDİK OSB’ DE BULUNAN FABRİKAMIZDA 22 KVA’dan 2500 KVA’ya KADAR JENERATÖR ÜRETMEKTEYİZ.

  TÜM ÜRÜNLERİMİZİN 2 YIL VEYA 1000 SAAT KULLANIM GARANTİSİ OLUP 10 YIL PARÇA TEMİNİ GARANTİMİZ VARDIR. TEKNİK SERVİS VE TEKNİK YARDIM HİZMETLERİMİZ İLE HER ZAMAN ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ.

                                                               ERK POWER

  ERK POWER menşeili tüm ürünleri kendi fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda sıfırdan üretmekteyiz. 

  Ürettiğimiz tüm ürünler test bankamızda yük bankası ile test edilir. Sonrasında ERK POWER onaylı test belgesi ile müşterilerimize sunmaktayız.

  Firmamız zamanında teslimi prensip edinmiş olup ürünlerimizi eksiksiz bir şekilde zamanında TESLİM EDİYORUZ.

  ERK POWER olarak DÜNYA ÇAPINDA hizmet veriyoruz.

  Kalite, sağlamlık, verimlilik, uygunluk ve performans vb. beklentilerinizi tüm ürünlerimizde istisnasız karşılayarak müşteri memnuniyeti önceliğini garanti altına almayı taahhüt ediyoruz.

  Günümüzde her bilgiye internetten ulaşabiliyoruz. Firmaları araştırmayı ihmal etmeyiniz. Para emek ile kazanılır. Emeğiniz bizim için değerlidir.

  Piyasada güvensiz jeneratör firmaları mevcuttur. Parasını alıp ürün teslimi yapmayan, bakım ücretlerine fahiş fiyatlar ekleyen, garanti süresi boyunca ürünlerinin arkasında durmayan sattım bitti mantığı ile ticaret yapmaya çalışan bu firmalardan uzak durunuz.

  Motorlarımız kapalı mühürlü kutularla gelir. Açılış esnasında video çekilerek detaylı bir şekilde motor etiketi ve seri numarası siz değerli müşterilerimiz

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa