Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi

WROX MONTAJ KREMİ 5 KG - SARI

WROX MONTAJ KREMİ 5 KG - SARI, Oto & Y. Parça
WROX MONTAJ KREMİ 5 KG - SARI, Oto & Y. Parça
WROX MONTAJ KREMİ 5 KG - SARI, Oto & Y. Parça
WROX MONTAJ KREMİ 5 KG - SARI, Oto & Y. Parça

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.

Tanımı: Wrox lastik montaj kremi tüm lastik grubunda kullanılmaktadır. Lastiği jant'dan ayırırken ve lastiği jant'a takarken kullanılır. Kayganlaştırıcı, besleyici ve parlatıcı özelliği olduğu için lastik sökülüp takılırken kolaylık sağlar ve lastiği hem parlatır hemde korur. Lastiğe zarar vermeden lastiği jant'dan ayırırken ve takarken pratik ve hızlı bir şekilde takıp zarar vermeden montaj etmesini sağlamak amaç tutularak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Lastik sökmekte kullanılan makinaya asla zarar vermez. Makinanızda oksitlenme ve paslanma durumunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kullanımı wrox montaj kreminin bulunduğu kovanın kapağını açın. Montaj kremi fırçası yardımı ile kova içerisinde bulunan montaj kremini lastiğin yanaklarına ve jant ile birleşen yerine uygulayın. Söküp takmak istediğiniz lastiğinizi rahatlıkla söküp takabilirsiniz. Ürün kullanıma hazır durumdadır. Kovanın kapağını açtığınızda içerisinde bulunan montaj kremini hiç bir ek işlem yapmadan ve üzerine bir şey ilave etmeden kullanabilirsiniz.

Uyarı p410 + p412 güneş ışığından koruyunuz. 50 c derece / 122 f'yi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayın. P102 çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. P305 + p351 + p338 göz ile teması halinde bolca su ile durulayın. P301 + p310 yutulduğunda zehir merkezini uzem 114 veya doktorunuzu arayınız ve kusturmayınız. Ürünün evsel atık ile atılmamasına dikkat edin. Bu ürün lastik için geçerlidir. Tüm lastik tiplerine uygundur. Bütün lastikler için geçerlidir.