SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

2 KAFALI DOLUM MONOBLOK KULP

2 KAFALI DOLUM MONOBLOK KULP, Ambalaj Makinaları
2 KAFALI DOLUM MONOBLOK KULP, Ambalaj Makinaları

· AYNI ŞAŞEDE DOLUM VE KAPAK KAPAMA MAKİNESİ · SIVI, YARI SIVI, VİSKOZ VE KATI ÜRÜNLER İÇİN . METAL TWIST-OFF,  PLASTİK/METAL VİDALI, FLIPTOP, ÇAKMA, PLASTIK KOVA/METAL KUTU KAPAKLAR · KAPASİTE: 840 - 1600 ADET/SAAT · DOLUM HASSASIYETİ: ± 1% . DAMLAMA YAPMAYAN DOLUM NOZULLARI · ÇEŞİTLİ AMBALAJ BOYUT VE ŞEKİLLERİ · SICAK VE SOĞUK DOLDURMA . GIDA HİJYENİ STANDARTLARINA UYUMLU

TEKNİK ÖZELLİKLER :   - Tek şase üzerinde dolum ve kapak kapatma imkanı sağlayarak kullanıcıya maliyet ve yer avantajı sağlar. - Tek dokunmatik kontrol paneli üzerinden dolum ve kapak kapatma sistemini kontrol edebilme özelliği bulunur. - Ürünü, otomatik seviye kontrol sistemine sahip 60 litrelik bir hazneden alır. - Seviye kontrol sistemi, başlatmak veya durdurmak için transfer pompası ile senkronize edilir. - Kapaklar el ile ambalajların üzerine dizilip makinenin sıkma kafası tarafında kapatılır. - Vana ve nozullar dahil tüm parçalar, temizleme işlemi sırasında kolayca sökülmesi için üç kelepçe ile bağlanır. - Gramaj ayarı çevirme kolu ve numaratör ile kolay bir şekilde ayarlanır ve kayıt altına alınır. - Sıvı ve viskoz ürünler için tasarlanmış, damlamayı önleyen bir sisteme sahip değiştirilebilir dolum nozulları vardır. - Kapak sıkma başlıkları kapak çapı ve tipine göre kolayca değiştirilebilir. - Köpüklü ürünler için ayarlanabilen dalan nozul sistemi vardır. - Farklı dillerde mevcut kullanılabilen dokunmatik ekran arayüzü. - Çeşitli boyutlardaki ambalajlar için ayarlanabilir yan tutuculu  2,5 metre konvoyer. - Çalışma sistemi pnömatik ve elektroniktir. 6 bar basınçlı hava ile çalışır. - Hava tüketimi, maksimum hacim ve maksimum hız ile çalışırken 800 lt / dakikadır. - Elektrik bağlantısı üç fazlıdır (380v / 50-60 Hz) - İsteğe bağlı C.I.P. uygun temizlik sistemi. - İsteğe bağlı Çift Cidarlı Huni. - İsteğe bağlı Huni İçi Karıştırıcı Sistemi. - İsteğe bağlı Dolum Pistonu Arkası Temizleme Sistemi.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.