Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
131 adet ürün bulundu

Jeneratör

Elektrik bağlantısının kesintisiz olarak devam etmesi için tasarlanmış çalışma mekanizmalarına sahip jeneratör modelleri, sizlerle buluşturulur. İlanlarda mevcut modeller, merkezi elektrik kesintileri olduğu anlarda bile güç bağlantınızın devam etmesini sağlar. Çalışma kapasiteleri değişiklik gösteren bu makineler arasında, kullanım alanınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Farklı makine modelleri arasından tercihinizi yaparken depolanacak elektriğin hangi alanlarda kullanılacağını ve kaç kişinin kullanımına açılacağını göz önünde bulundurmanız önerilir. Bir yaşam alanıyla endüstriyel amaçlarla kullanılan binanın elektrik harcamaları aynı değildir. Bu nedenle kullanılan jeneratör modellerinin de farklılık göstermesi gerekir.

2 El Jeneratör Fiyatları

İkinci el makine modelleri, indirimli fiyat aralıkları ile ilanlarda sunulur. 2 el jeneratör fiyatları, satıcılar tarafından belirlenir ve çalışma güçlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Çalışma güçleri, makinelerin kapasitelerini belirlemekte kullanılan ölçütlerden birisidir. İlan detaylarında çalışma güçleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir veya satıcılarla iletişime geçerek bu özelliklerini öğrenebilirsiniz.

2 el jeneratör fiyatları, sıfır modellere oranla daha uygun aralıklarda sunulur. Alışveriş sürecinde ikinci el yerine, sıfır makine modellerini tercih etmek isteyenler için sunulan alternatifler de mevcuttur. Sıfır modeller, üretim sonrasında kalite kontrollerinden geçirilir ve direkt olarak müşterilerle buluşturulur. Herhangi bir kullanım geçmişi yoktur. Aldığınız jeneratörlerin tamamıyla yeni olmasını isterseniz sıfır modellere göz atabilirsiniz. Daha uygun fiyat aralıklarında sunulan ve ikinci el olan alternatiflerine de Sanayinde üzerinden ulaşabilirsiniz.

Satılık Jeneratör Modelleri

Yüksek performansı ile kullanım konforu sağlayan jeneratör modelleri, Sanayiden ilanları arasında sizlerle buluşturulur. Kaliteli materyallerden üretilen makineler, belirtilen güç kapasitesi ile çalışır. 34 gibi düşük kVA değerlerine sahip makinelerin yanı sıra, 2500 kVA gibi daha güçlü alternatifleri de bulunur. 2 el jeneratör fiyatları ve modellerine sayfamızdan ulaşabilir, çalışma güçlerini karşılaştırabilirsiniz.

Sıfır model satılık ürünlerden birisini tercih ederseniz satıcılar tarafından sağlanan konforlu garanti imkanlarından yararlanabilirsiniz. İki yıllık garanti olanakları bulunan sıfır model makine ilanları, sayfamızdaki kapsamlı kategoride yer alır. İki yıl boyunca teknik servis ve bakım imkanlarından yararlanmaya devam etmek isterseniz sıfır satılık modelleri tercih edebilirsiniz.