Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi
 • Kategoriler Üst kategoriye dön
 • Ülke
 • İl
 • Fiyat
  -
 • Video İçerenler
 • Ürün Durumu
 • İlan Durumu
134 adet ürün bulundu

Jeneratör

Elektrik bağlantısının kesintisiz olarak devam etmesi için tasarlanmış çalışma mekanizmalarına sahip jeneratör modelleri, sizlerle buluşturulur. İlanlarda mevcut modeller, merkezi elektrik kesintileri olduğu anlarda bile güç bağlantınızın devam etmesini sağlar. Çalışma kapasiteleri değişiklik gösteren bu makineler arasında, kullanım alanınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Farklı makine modelleri arasından tercihinizi yaparken depolanacak elektriğin hangi alanlarda kullanılacağını ve kaç kişinin kullanımına açılacağını göz önünde bulundurmanız önerilir. Bir yaşam alanıyla endüstriyel amaçlarla kullanılan binanın elektrik harcamaları aynı değildir. Bu nedenle kullanılan jeneratör modellerinin de farklılık göstermesi gerekir.

2 El Jeneratör Fiyatları

İkinci el makine modelleri, indirimli fiyat aralıkları ile ilanlarda sunulur. 2 el jeneratör fiyatları, satıcılar tarafından belirlenir ve çalışma güçlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Çalışma güçleri, makinelerin kapasitelerini belirlemekte kullanılan ölçütlerden birisidir. İlan detaylarında çalışma güçleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir veya satıcılarla iletişime geçerek bu özelliklerini öğrenebilirsiniz.

2 el jeneratör fiyatları, sıfır modellere oranla daha uygun aralıklarda sunulur. Alışveriş sürecinde ikinci el yerine, sıfır makine modellerini tercih etmek isteyenler için sunulan alternatifler de mevcuttur. Sıfır modeller, üretim sonrasında kalite kontrollerinden geçirilir ve direkt olarak müşterilerle buluşturulur. Herhangi bir kullanım geçmişi yoktur. Aldığınız jeneratörlerin tamamıyla yeni olmasını isterseniz sıfır modellere göz atabilirsiniz. Daha uygun fiyat aralıklarında sunulan ve ikinci el olan alternatiflerine de Sanayinde üzerinden ulaşabilirsiniz.

Satılık Jeneratör Modelleri

Yüksek performansı ile kullanım konforu sağlayan jeneratör modelleri, Sanayiden ilanları arasında sizlerle buluşturulur. Kaliteli materyallerden üretilen makineler, belirtilen güç kapasitesi ile çalışır. 34 gibi düşük kVA değerlerine sahip makinelerin yanı sıra, 2500 kVA gibi daha güçlü alternatifleri de bulunur. 2 el jeneratör fiyatları ve modellerine sayfamızdan ulaşabilir, çalışma güçlerini karşılaştırabilirsiniz.

Sıfır model satılık ürünlerden birisini tercih ederseniz satıcılar tarafından sağlanan konforlu garanti imkanlarından yararlanabilirsiniz. İki yıllık garanti olanakları bulunan sıfır model makine ilanları, sayfamızdaki kapsamlı kategoride yer alır. İki yıl boyunca teknik servis ve bakım imkanlarından yararlanmaya devam etmek isterseniz sıfır satılık modelleri tercih edebilirsiniz.

Kiralık Jeneratör Kullanmak Avantajlı mı?

Kiralık jeneratör kullanma fikri birçok kişiye çok daha avantajlı gelir. Çünkü özellikle geçici olarak jeneratör ihtiyacı olduğu zaman bu makineleri satın almak yerine kiralamak çok daha doğru bir seçimdir. Bu sayede hem kullanıma hem de fiyat konusunda kâr edilebilir. Sürekli elektrik ihtiyacı olan alanlarda bu sorunu kökten çözmek için kullanılan jeneratörler sayesinde her türlü ortamda kesintisiz olarak elektrik kullanılabilir. Sahip oldukları özel mekanizma ile farklı yakıtlar kullanarak elektrik üretebilen jeneratörler bu sayede o alanda bulunan kişilerin elektrik ihtiyaçlarını kalıcı olarak karşılayabilirler. Çok farklı fiyatlar ile satışa sunulan bu makineleri satın almak yerine çok uygun şartlarda kiralamakta mümkün olabilir.

Kiralık jeneratör kullanmak isteyen kişiler bu konuda birçok farklı firmadan destek alabilirler. Özellikle daha uygun bütçeler ile jeneratör kullanmak isteyen kişiler kiralama seçeneklerini değerlendirerek birçok avantajı aynı anda elde edebilirler. Kiralık jeneratör kullanmanın en önemli avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Satın almaya göre çok daha ekonomik bir seçenektir.
 • Arıza veya bakım giderleri ile uğraşma derdi olmaz.
 • İstenen süre boyunda kullanılabilir ve bu durum sözleşme ile güvence altına alınır.
 • Yaşanan bir arıza durumunda kiralama hizmeti alınan firma müşterisine yeni bir jeneratör temin etmekle yükümlüdür.
 • İstene her türlü özellikteki jeneratör istenen süre boyunca kiralanabilir.

Kiralık Jeneratör Nasıl Temin Edilir?

Kiralık jeneratör temin etmek isteyen kişiler bunun için farklı firmalardan yardım alabilirler. İhtiyaçları olan özelliklere sahip olan jeneratörleri istedikleri süre boyunca kiralamak isteyen kişiler bunun için jeneratör ilanlarını araştırabilirler. Birçok farklı firma verdiği hizmetler ile insanların bu taleplerine cevap verebilir. Yapılan görüşmelerde fiyat, kiralama süresi veya kiralanacak jeneratörlerin sahip oldukları teknik özellikler gibi konular detaylı bir şekilde belirlenir. Aynı zamanda yapılan sözleşmelerde bakım, onarım veya tamirat gibi konuların kimlerin yükümlülüğünde olduğu da belirlenir. Bu konuda yardım alınacak firmalar hakkında çok dikkatli olunmalı ve her zaman en güvenilir firmalar ile çalışmak gerekir.

Kiralanan jeneratörler kullanılacakları alana uygun ve aynı zamanda beklentileri karşılayacak özelliklere sahip olan modeller arasından seçilmelidir. Hem elektrik olmayan yerlerde sürekli elektrik kullanmak hem de elektrik olan yerlerde yaşanan kesintilerde mağdur olmamak için mutlaka jeneratör kullanmak gerekir. Ancak bu durum kimi zaman yaşam alanları veya iş yerleri gibi kalıcı olan yerler için olabildiği gibi zaman ise geçici alanlar için geçerli olabilir. Özellikle geçici bir ihtiyaç için kiralık jeneratör kullanmak daha doğru bir karardır. Bu sebeple bu konuda hizmet veren firmalar yoğun bir şekilde ilgi gördükleri gibi aynı zamanda müşterilerine farklı seçenekler ile hizmet verebilirler. Kiralık jeneratör temin etmek için farklı firmalar ile iletişime geçmek istediğinizde sanayiden.com adresini ziyaret edebilirsiniz.