SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
10 adet ürün bulundu

Karton Bardak Makinesi

 

Adından da anlaşılacağı üzere kağıt bardak üretimine elverişli olan karton bardak makinesi yüksek teknolojik özelliklere sahiptir. Makinenin tasarımı sayesinde tüm üretim faaliyetleri kolay ve sorunsuz şekilde gerçekleşir. Tek ya da çift taraf laminasyonlu üretim yapan bu makineler ideal fire oranına sahiptir. Üretilen ürünler çay, kahve, çorba, yoğurt, dondurma gibi sıcak ya da soğuk içeceklerin servisi için kullanılabilir. Hızlı çalışma performansı, stabil olması, kompakt yapısı, az fire vermesi, sessiz çalışması, kaliteli üretimi gibi özellikleri ile öne çıkar. Bu gibi özelliklere sahip olması sebebiyle karton bardak makinesi bu alanda üretim yapan firmaların öncelikli tercihleri arasında yer alır ve fiyat performans açısından son derece elverişlidir.

 

Karton Bardak Makinesi Özellikleri

Teknik yapısı incelendiğinde karton bardak makinesi özellikleri oldukça avantajlıdır. Makinede bulunan otomatik yağlama sistemi mekanik parçaların uzun süre boyunca düzgün ve sorunsuz çalışmasını sağlar. Taban yapıştırma sisteminde özel bir malzemenin kullanılması sayesinde sızdırma sorunu yaşanma olasılığı en aza indirilir. Makinenin içinde bulunan hata tespiti fonksiyonu makineyi daha da verimli hale getirir. Üretim sırasında kullanılan karton bardak kalıplarının metal yerine hafif materyal olması makinenin daha hızlı çalışmasını sağlar. Makinenin bardak teknesi kıvrıktır ve bu sayede olası hasarlar ile yüzeye temas oranları en aza indirilir. Makine parçalarında yüksek işçilik ve parçalar arası uyumluluk daima yüksek seviyededir. Aynı zamanda üflemeli hava sisteminin bulunması üretimin daha verimli şekilde yapılmasını destekler.

 

Karton Bardak Makinesi Yapısı

Online ya da doğrudan karton bardak makinesi satın alınacağında bazı teknik özelliklere öncelik vermek gerekir. Bunlar arasında makinenin ölçüsü, ağırlık, transfer sistemi, makinenin çalışma sistemi, yağlama, hava, güç, taban kağıdı besleme, makine kontrol, ağız kıvırma, taban ve kenar yapıştırma, üretilen bardak ölçüleri, kullanılacak kağıt, otomatik besleme sistemi, ön ısıtma, maksimum kapasite gibi özellikler dikkate alınır. Kenar ve taban yapıştırma özellikleri genellikle iki aşamalı olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinenin sahip olduğu özellikler sayesinde fire oranı her zaman minimum düzeydedir. Aynı zamanda tüm hareketler verimli hale getirilmiş, makine performansı yüksek tutulmuştur.