SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
1 adet ürün bulundu

İkinci El Marangoz Makineleri

 

Kendi içerisinde çeşitlilik gösteren marangoz makineleri sıfır ve ikinci el olmak üzere iki farklı gruba ayrılır. Farklı sebeplerden dolayı elindeki makineyi satmak durumunda olan kişilerden makineleri daha uygun fiyatlardan satın almak mümkündür. Online mağazamızdan bu tür satışa sunulan ürünleri kolayca bulabilir, güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde her bir ürün için memnuniyet düzeyi yüksek olacaktır. Bu amaçla en çok ilgi gören marangoz makineleri içerisinde torna makinesi, kombine zımpara makinesi, kombine beş fonksiyonlu planya ve kalınlık makinesi, kombine çizicili yatar ve dik freze makinesi, açılandırılabilir dik freze, dikey hızar makinesi, yatar daire makinesi, alüminyum kayar tablalı yatar milli freze, freze makinesi gibi makineler yer alır.

 

İkinci El Marangoz Makineleri Hakkında

Tür olarak geniş bir yelpazeye sahip olan ikinci el marangoz makineleri arasında tezgah testere, köşe zımpara makinesi, şerit testere makineleri, toz toplama makineleri, çok amaçlı ahşap işleme, taş menteşe makinesi, bant zımpara makinesi, gönye kesme makineleri vardır. Bu makineler sayesinde gardırop, şifonyer, beşik, mutfak dolapları, yatak, çekyat, koltuk, çalışma masası, yemek masası ve daha pek çok ürün yapılabilir. Günümüzde bu tür ürünlerin üretimi genellikle fabrikalar tarafından yapılsa da marangozlar ayrı bir yere sahiptir. Çevredeki ahşap malzemelerin büyük bir bölümü marangozların çalışmalarıdır. Bu tür yerlerde isteğe bağlı parçalar yapılırken fabrikalarda böyle bir durum söz konusu değildir. Özellikle televizyon ünitesi, duvar rafı, çekmeceli dolap gibi parçalar özel sipariş yoluyla daha sık yaptırılmaktadır.

 

İkinci El Marangoz Makineleri Fiyatları

Marangozların kullandıkları makineler ve el aletleri çeşitlilik gösterir. Sık kullanılan küçük el aletleri arasında keser, zımpara, matkap, çekiç, törpü, testere gibi parçalar vardır. Ölçü almak için ise kumpas, su terazisi ve testere kullanılır. Ürün ve makine çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı bunlar için geçerli olan fiyatlar da farklılık gösterecektir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ikinci el marangoz makinesi alımlarında doğrudan mağazamızı tercih edebilirsiniz. Böylece uygun fiyatlı ve güvenli alışveriş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.