SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
46 adet ürün bulundu

Hortum Rekoru

Bir boru bağlantı parçası olarak geçen hortum rekoru, yüksek basınca karşı gösterdiği dayanıklılık sayesinde dikkatleri üzerine çeken ürünlerdendir.  Genellikle su aktarımı için kullanılan bu araç, farklı sıvılar için de tercih edilebilir. Rekorların ağızları, kullanım amacınıza bağlı olarak seçebileceğiniz bir ayrıntısıdır. Direkt geçişli tasarımların yanı sıra, anahtar ağızlı alternatifler de bulunur. Tesisat sektöründe boru geçişleri sırasında kullanılan bu araçlar, yapıldığı malzeme açısından da değişiklik gösterir. Plastik hortum rekorlarının yanı sıra paslanmaz materyalden yapılmış ürünler de bulunur. Ürünlerin yapıldığı malzeme, kaldırabilecekleri sıvı basıncını etkiler niteliktedir. Daha ince ve hafif materyaller, düşük basınçlı hortumlar için idealdir. Kalın tabakalardan oluşan ağır malzemeler ise, yüksek basınçlarda kullanılabilir.

Plastik Hortum Rekoru

Her türlü materyal çeşidindeki hortum rekoru, farklı sektörlerde tercih edilmektedir. Alışveriş işlemlerinizi tamamlamadan önce, takacağınız yerdeki sıvının basınç gücünü öğrenmeniz önerilir. Böylelikle tercih edeceğiniz rekorun dayanıklılığıyla bu basıncı karşılaştırarak doğru bir tercih yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz sıvı basıncının biraz üzerindeki basınçlara dayanabilen bir rekor tercih ederek en ideal sonuçları elde edebilirsiniz. Böylelikle hortum veya boru hatlarındaki bir sıkıntıdan dolayı sıvı basıncınız yükselse dahi rekorunuz bu artışa karşı kendisini koruyabilir. Aşınma veya sızdırma gibi problemlerle karşılaşmanızı engeller.

3/4 Hortum Rekoru

Bir bağlantı görevi gören bu araçların, doğru şekilde işlev görmesi için takıldığı yere uyum sağlaması oldukça önemlidir. Takıldığı yere fazla küçük veya büyük genel bir rekor, sıvı kaçmasına neden olabilir. Bu da tesisat sisteminde kullanılıyorsa, büyük sorunlara yol açar. Ürünün takılacağı hortumun veya boruların çap ölçüsünü alarak buna uygun bir rekoru bulabilirsiniz. Hortum rekoru ölçüleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürünün satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz. Çap ve ebat ölçüleri de dahil olmak üzere aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına bu şekilde ulaşabilirsiniz. Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz satıcılarda birçok farklı ebat seçeneklerine sahip rekorlar yer alır. Kapsamlı ölçü yelpazesi içerisinden tam olarak aradığınız özellikleri sunan bir ürüne ulaşmak oldukça kolaydır. Alışveriş işlemlerini tamamlaması oldukça kolay olan sitemizden her şeyi halledebilirsiniz.