SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
36 adet ürün bulundu
  • 1
  • 2

Satılık Forklift

Dizel ve Akülü Forkliftler ile ilgili Her şey Sanayiden.com’da. Türkiye'nin sanayi sektörüne özel en büyük ücretsiz ilan ve online alışveriş sitesi.

Ağır yüklerin pratik bir şekilde taşınması için üretilmiş forkliftler, birçok sektörde ihtiyaç duyulan araçlardır. Sayfamızdaki kategoride, satıcılar tarafından sizlere sunulan satılık forklift seçenekleri yer alır. Kullanım alanınıza bağlı olarak, maksimum yük taşıma kapasitesi değişiklik gösteren araçlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenizi sağlayacak bu araçlara sahip olabilirsiniz.

Depolar ve fabrikalar gibi kapalı alanlarda kullanıma uygun özellik gösteren forkliftler, açık alanlarda kullanılanlardan farklıdır. Sayfamızdaki ilanlar arasında iki kullanım alanına da uygun alternatifler yer alır.

Kategorimizde ilanları bulunan satıcılar arasında, forkliftleri hem kiralık hem de satılık olarak sunanlar yer alır. Dönemsel olarak bu araçları kullanma ihtiyacınız bulunuyor ve sürekli olarak sahip olmanız gerekmiyorsa kiralık seçeneğini sunan satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. Sürekli bir yük taşıma işlemi gerçekleştirecekseniz araçları satın alarak sundukları kolaylıktan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Satılık Forklift Fiyatları

Açık havada veya kapalı alanda kullanıma uygun olmaları, maksimum yük taşıma kapasiteleri, ikinci el olmaları gibi özellikleri, satılık forklift fiyatlarında değişiklik görülmesine neden olur. Araçların tüm özelliklerini öğrendikten sonra fiyat karşılaştırması yapabilir, sizin için en ideal koşulları sunan satıcıya ve ilana karar verebilirsiniz.

Açık alanlarda kullanıma uygun özellikte olan araçlar, dizel forklift olarak adlandırılır. Kapalı alanlarda ise, akülü forkliftlerin kullanılması gerekir. Güçlerini aldıkları enerji kaynakları farklılık gösteriyor olsa da iki kullanım alanında da yüksek performans gösteren araçlara ulaşmak mümkündür.

Satılık Forklift İkinci El

Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz satılık forklift ilanları arasında, hiç kullanılmamış modellerin yanı sıra, ikinci el alternatifleri de mevcuttur. Kullanım alanınız, ihtiyacınız ve ayırdığınız bütçeye göre, sıfır veya ikinci el forkliftler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İkinci el forkliftlerin kullanım miktarı, herhangi bir arızası olup olmadığı gibi detaylarını, satıcılarla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Forklift kullanımı boyunca güvenli bir deneyim elde etmek için bu konuda tecrübeli ve gerekli ehliyete sahip bireyler tarafından sürülmesi önerilir. Özellikle ağır yüklerin kaldırılması sırasında, konu hakkında bilgili biri tarafından kullanılmayan forkliftlerde, istenmeyen kazalar olabilir. Tüm bu durumların önüne geçmek için forklift süren bireylerin tecrübeli ve bilgili olması gerekir.