SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
10 adet ürün bulundu

 En İyi 11 Hidrolik Aksesuar:

1. Yağ Karteri Contası: Herhangi bir Jeep'in yağ sisteminin gerekli bir parçası olan bu conta, yağın serbestçe hareket etmesine yardımcı olur ve karterde birikmeyi önler.

2. Hidrolik Hortum: Bir cipte veya başka bir araçta sıvı akışını kontrol etmek için kullanılan su bazlı veya hava bazlı bir hortum.

3. Krikolar ve Anahtarlar: aracınızın içinde ve dışında parça ve servis almak için gerekli araçlar.

4. Askı Kabloları: Bu kablolar, bir Jeep'teki hidrolik direksiyon sistemleri ve frenler gibi çeşitli parçaları birbirine bağlar.

5. Isıtıcı Göbeği: Kış aylarında veya sert hava koşullarında sürüş sırasında Jeep'inizi sıcak tutmaya yardımcı olan bir çekirdek.

6. Hava Pompası: Sürüş veya arazi sürüşü sırasında gaz kilometresini artırmak veya bir cipin silindirlerindeki havayı çıkarmak için kullanılan hava bazlı bir pompa).

7. Amortisör Sistemi: Araziye çıkıyorsanız, bir Amortisör sistemi eklemek, otoyol kaplamasında yuvarlanma direncini azaltarak yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilir.

8. Lastik Basıncı İzleme Sistemi: Bu sistem, lastiklerinizin basıncını takip etmenize yardımcı olur ve değiştirilmesi gerektiğinde sizi uyarır.

9. Şanzıman sıvısı seviyesi göstergesi: Bu cihaz, güç kaybına veya hızlanma veya frenleme sırasında kilitlenmeye neden olabilecek şanzıman yağı azaldığında sizi uyarır.

10. Direksiyon simidi kapağı: Jeep'inizin tekerlek jant kapaklarını temiz ve birikintisiz tutmanız önemlidir, çünkü bu, poyraların zamanla aşınmasını azaltmaya yardımcı olacaktır.

hidrolik aksesuar

satılık hidrolik aksesuar

hidrolik aksesuar fiyat

hidrolik aksesuar satılık

ikinci el hidrolik aksesuar

hidrolik aksesuarlar