SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
73 adet ürün bulundu

FREZELER 

Endüstriyel alanlarda işlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi ve seri bir üretimin sağlanması için kullanılan çok çeşitli teknolojik makineler bulunur. Freze, bu makineler arasında yer alır ve ürün ilanları sayfamızdaki kategoride sizlerle buluşturulur. Döner bir kesiciye sahip bu cihaz, masaüstü ve portatif gibi farklı özelliklere sahip alternatiflerle sunulur.

Kesici mekanizmasının kolayca manevra yapmasını sağlayan cihaz tasarımı, şekillendirme konusunda popüler olarak tercih edilen bir makine olmasını sağlar. Frezeleme işlemi olarak adlandırılan süreç, talaşların kaldırılması ve bu yöntemle şekil verilmesi olarak belirtilir. Bu işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak cihazlara, Sanayiden üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı ilanlara göz atabilir, kullanım alanınıza uygun özellikleri sunan freze makinelerini bulabilirsiniz.

Freze Makinesi

Makinelerin yüksek performansını sağlayan detayı, keskin bıçaklar içeren tasarımlarıdır. Bu bıçakların kullanımı sırasında herhangi bir kaza oluşmaması için hem kullanım talimatlarına uygun hareket edilmesi hem de güvenlik önlemleri bulunan cihazların tercih edilmesi gerekir. Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz freze makinelerinin hepsinde gerekli güvenlik önlemleri ve özellikleri yer alır. İlanlar arasından bir seçim yapabilir, kullanım talimatlarını takip ederek güvenli bir süreç elde edebilirsiniz.

Makinelerin yüksek performans ve çalışma gücünü koruması için düzenli olarak bakımda geçirilmesi de gerebilir. Bakım ve temizliklerini aksatmadan uygulayarak cihazların uzun süreli kullanımından faydalanabilirsiniz. Tüm frezeleme işlemlerinizi, bu cihazlarla tamamlayabilirsiniz.

Freze Fiyatları

Makine ebatları, ağırlığı, motor gücü, tabla hareketi, freze kapasitesi gibi birçok özelliği, fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynar. Ürünlerin bu gibi teknik detayları, ilanların kendi sayfalarında sizlerle buluşturulur. Teknik özelliklerinin ve fiyatlarının karşılaştırmasını yaparak sizin için ideal olan cihaza ulaşabilirsiniz.

Ortalama mm60’lık bir tarama freze kapasitesi, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Motor gücünün 700- 1000 W arasında olması da yeterli etkiyi yaratacaktır. Spesifik kullanım alanlarınıza bağlı olarak, bu değerlerden daha yüksek veya daha düşük özellikler sunan makineler arayabilirsiniz. Kullanım alanınıza bağlı olarak ağırlığı az olan ve kolayca taşınabilen modelleri veya büyük ve sabit cihazları tercih edebilirsiniz. Kategorimizdeki freze makinelerine ve özelliklerine göz atarak kullanım ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan cihaza ulaşabilirsiniz.