SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
  • Marka
51 adet ürün bulundu

Oto cam satıcılar genellikle her araç için farklı özelliklere sahip olan camlar üretirler. Bu sebeple araç sahipleri bu konuda dikkatli olmalı ve her zaman için araçlarına en uygun cam modellerini tercih etmelidirler. Araçların en önemli ve en hayati parçalarından biri olan camlar en küçük bir hasar aldıkları anda dahi zaman kaybetmeden onarılmalı veya yenileri ile değiştirilmelidirler. Sürücülerin görüş alanlarının kısıtlamayacak özelliklere sahip olmaları gereken camlar her zaman için orijinalleri ile değiştirilmelidir. Aksi takdirde sürüş güvenliği konusunda her zaman ciddi sorunlar yaşanabilir.

Çıkma Ön Cam

Ön camlar araçların en önemli parçalarından biridir. Araç sahipleri araçlarını kullanırken yola ve trafiğin akışına tam olarak hakim olmalıdırlar. Aksi takdirde ciddi kazalara sebebiyet verilebilir. Ön camları zarar gören kişiler çıkma ön cam temin ederek bu sorunlarını çözebilirler. Ancak temin edilen bu camların mutlaka tüm ayrıntıları tam olarak kontrol edilmelidir. Aynı zamanda camların mutlaka güvenilir ve isimleri bilinen satıcılardan temin edilmeleri gerekir. Araçlar ile tam olarak uyumlu olmaları gereken bu camlar hasar görmüş farklı araçlardan çıkarılır ve gerekli kontroller yapılarak satışa sunulurlar. Bu sayede sonradan takıldıkları araçlar ile tam olarak uyumlu olacakları için kullanım konusunda herhangi bir sorun çıkarmazlar.

Çıkma Bagaj Camı

Bagaj camı kırılan veya çatlayan kişiler kısa zaman içinde bu camları yenileri ile değiştirmelidirler. Bunun için sıfır veya çıkma camlar kullanılabilir. Çıkma camlar aynı model farklı araçlardan temin edildikleri için kullanılabilirler. Hem uyum sorunu yaşanmaz hem de uzun süre sorunsuz bir kullanım olanağı sağlanabilir. Çıkma bagaj camı temin etmek isteyen kişiler bu konuda her zaman güvenilir satıcılar ile çalışmaları gerektiğini bilmelidirler. Çünkü bagaj camlarının mutlaka o model ile uyumlu olması ve aynı zamanda müşteriye her türlü garantinin verilmesi gerekir. Araç sürücülerinin dikiz aynasından baktıkları zaman arka tarafı görmelerine engel olarak cam hasarları çok ciddi sürüş güvenliği risklerine neden olabilir. Bu sebeple bu konuda zaman kaybetmeden gerekli değişim işlemleri yapılmalıdır.

Kelebek Camı

Araçların en önemli parçalarından biri olan kelebek camı farklı sebeplerden dolayı değişime ihtiyaç duyabilir. Bu camlar kırıldığı veya çatladığı takdirde mutlaka yenileri ile değiştirilmelidirler. Araç sahipleri bu konuda her zaman dikkatli olmalı ve değişimlerini mutlaka güvendikleri satıcılardan yardım alarak yapmalıdırlar. Kelebek camı mutlaka tam uyumlu olmalı ve aynı zamanda doğru bir şekilde monte edilmelidir. Çünkü kırılmaları veya çatlamaları aracın ön koltuklarında oturan kişilerin direk olarak rüzgara maruz kalmalarına neden olabilir. Hem sıfır hem de çıkma olarak temin edilebildikleri için araç sahipleri her iki seçeneği de değerlendirebilirler. Oto cam, çıkma ön cam, çıkma bagaj camı veya kelebek camı gibi araç parçaları için sanayiden.com aracılığı ile birçok güvenilir satıcıya ulaşabilirsiniz.

oto cam 

satılık oto cam

oto cam ve aksam

ikinci el satılık oto cam 

2.el oto cam