SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
1382 adet ürün bulundu

Kompresör Nasıl Kullanılır.

kompresör nasıl kullanılır

Kompresörü kullanmak için şu basit adımları izleyin:

 Hava basıncını kontrol edin

Kompresörü kullanmadan önce, hava basıncının atmosfer basıncında veya üzerinde olduğundan emin olun. Hava basıncı ne kadar yüksek olursa, kompresör o kadar fazla sıkıştırma yapabilir. Hava basıncınızı bulmak için standart bir atmosferik kompresör ölçeğine bakın veya bir pompa teknisyenine danışın. Lütfen bazı kompresörlerin hava basıncını ölçmek için yerleşik göstergelerle geldiğini unutmayın, böylece KOMPRESÖRÜ KULLANMADAN ÖNCE HAVA BASINCINI KONTROL ETMEK zorunda kalmazsınız.

! İstediğiniz sıkıştırma değerinin ne kadar psi (inç kare başına pound) olduğunu biliyorsanız, göstergesiz kompresörler yine de kullanılabilir. Ancak gösterge bilgisi doğru olmayabilir ve kompresör aşırı sıkıştırabilir.

Kompresörü elektrik prizine bağlayın

standart tipte bir konektör (Tip C) kullanarak kompresörü bir elektrik prizine bağlayın. Konektörün dişi olduğundan ve kompresör ile çıkış arasında herhangi bir engel olmadığından emin olun.

kompresörü aç

Kompresörü çalıştırmak için, cihazınızın veya cihazınızın gücünü bir elektrik prizine takıp açarak açın. Açıldıktan sonra, otomatik olarak açılmasını bekleyin (genellikle yaklaşık 20 saniye). Kompresörün çalıştırılmasında veya çalıştırılmasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, cihazınıza veya pompa teknisyeninize danışın. 

 

kompresör fiyatları

2.el kompresör fiyatları

kompresör

ikinci el kompresör

satılık kompresör

yüksek basınç kompresör