SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
18 adet ürün bulundu

Hidrolik pompa, çeşitli sıvıların ayarlanabilir basınçlarla aktarımını sağlayan faydalı araçlardır. Gücünü mekanik enerjiden alan pompalar, bu enerjiyi hidrolik akımlara dönüştürür. Basınçları, güçleri, akışını sağlayabildikleri sıvı miktarları değişiklik gösteren hidrolik pompa modelleri bulunur. Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz ilanlar, özellikleri bakımından çeşitlilik gösteren modelleri içerir.

Kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak seçim yapabileceğiniz portatif ve sabit pompa modelleri sayfamızda sunulur. Pompaların farklı lokasyonlarda kullanılması gerekiyorsa portatif modelleri tercih edebilirsiniz. Sadece tek bir noktada çalıştırılacaksa sabit modellere yönelebilirsiniz. İki kullanım seçeneğine sahip ürün hakkında detaylara Sanayiden olarak bir araya getirdiğimiz ilanlar arasından ulaşabilirsiniz.

Hidrolik Pompa Fiyatları

Maksimum basınç değerleri, hidrolik pompa fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayan temel özellikleridir. İşlevsel özelliklerini korudukları basınç değerleri yükseldikçe fiyat aralıklarında da bir artış görülecektir. Fiyatları kesin olarak belirtilmeyen pompaların özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için satıcılarla iletişim kurabilirsiniz. Teknik özelliklerini beğendiğiniz cihazların ücretlerini kesinleştirebilirsiniz.

İlanlar arasında ulaşabileceğiniz cihazlar, dayanıklı yapısı sayesinde ağır şartlarda kullanılmaya uygun özelliktedir. Uygun basınç değerleri kullanıldığı sürece, geri tepme gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. İdeal çalışma performansını sağlayan birçok özelliği bulunur Pompalar arasından seçiminizi yapmadan önce, kullanım alanınızdaki su basıncı ve cihazın dayanabileceği maksimum basıncı karşılaştırmanız önerilir. Böylece cihazın işlevsel olduğu basınç aralığında kalan kullanım alanlarını belirleyebilirsiniz.

Hidrolik Pompa Çeşitleri

Hidrolik özelliklere sahip pompalar kendi içerisinde pistonlu pompalar, dişli pompalar ve paletli pompalar olarak alt kategorilere ayrılabilir. Sanayiden olarak sizlerle paylaştığımız ilanlar arasında her çeşitten pompa seçeneği mevcuttur.

Düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılmayan pompalar, aktardıkları sıvının kirlenmesine neden olabilir. Pompalar yardımıyla aktarımı gerçekleştiren sular, gündelik yaşamın her bir parçasında kullanılır. Bu nedenle suyun farklı nedenlerden ötürü kirlenmesi, yaşamın her alanını etkileyen sonuçlar doğurur.

Satıcılar tarafından sizlerle buluşturulan hidrolik pompa çeşitleri, yüksek kaliteli materyallerden üretilir. Materyallerin dayanıklı özellik göstermesi ve özel tasarımlarının bulunması, sıvı içeriğinin kirlenmesi benzeri sorunları minimum düzeye indirir. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken tek şey, cihazların düzenli bakım ve temizliğine özen göstermektir.