SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
9 adet ürün bulundu

Sanal Fuar

Günümüzde aradığınız tüm sanayi araç ve gereçlerine kolayca ulaşabilmeniz için yeni nesil bir etkinlik türü olan Sanayiden sanal fuar sürecini sizlerle buluşturmaktayız. Kapsamlı kategorilerimiz arasında aradığınız ürünlere kolayca ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Satıcılarla alıcıları bir araya getiren dijital fuar süreçlerimiz, alışveriş sürecini kolaylaştırmaktadır. Sanayiden kalitesini ve müşteri dostu yaklaşımını bu fuar sürecinde ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

Sınırlı alan ve imkân kısıtlamalarının dışına çıkan sanal fuar olanakları, daha çok sayıda kullanıcının bu süreçten yararlanmasını mümkün kılar. Herkes, kendi evinin konforundan Sanayiden dijital fuar deneyimine katılabilir.

Sanal Fuar Merkezi

Korona döneminde fuar merkezlerinin açılması ve bu etkinliklerin düzenlenmesi, sağlık önlemleri nedeniyle durdurulmuştur. Sanal fuar merkezleri, normal fuarların sağlık tehditleri oluşturan tüm uygulamalarına bir alternatif değerindedir. Bu fuar sürecine katılmak için başka bireyler ile etkileşime girmeniz, bir konuma gitmeniz ve toplu kullanılan bir alana girmeniz gerekmez. Fuara, kişisel teknolojik cihazlarınız aracılığı ile katılabilir, tüm deneyimi güvenli şekilde yaşayabilirsiniz. Korona virüs önlemlerine uyarken Sanayiden’in tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Dijital platformlar üzerinden gerçekleştirilen fuar süreçleri, aradığınız ürünlere, hizmetlere ve satıcılara ulaşmayı daha kolay hale getirir. Normal şartlarda fuar alanı içerisinde aramanız gereken bu unsurları, dijital ortam üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Satıcılar, ürünleri ve hizmetleri hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Satıcıların bilgilendirici konferanslarına ve sunumlarına katılabilir, geçen her bir dakika ile daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Sanayiden üzerinde düzenlenecek fuar ile makina ilanları, kumlama kabini, koltuk yıkama, satılık jeneratör, petrol ve kimya- plastik sanayi, oto sanayi ve yedek parça, ambalaj sanayi gibi çok çeşitli olanaklara ulaşabilirsiniz. Fuar kapsamında sunulacak tüm kategoriler ve olanaklar hakkında daha fazla bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fuar sürecimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorular ve merak edilen konular için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sanayiden Sanal Fuar

Teknolojinin tüm olanaklarından faydalanılarak düzenlenen fuarlar, daha sorunsuz bir akışa sahiptir. Fuar planı ve zaman çizelgesinin kolayca düzenlenmesi, her kullanıcı için eşsiz bir deneyim sunulmasını garantilemektedir. Normal şartlar altında karşılaşabilen lojistik sorunlar, dijital ortama taşındığında otomatik olarak kaybolmaktadır. Eşsiz bir sanal fuar deneyimi için Sanayiden’e katılabilirsiniz.

Sanal fuar katılımları, oldukça basit adımlar takip edilerek gerçekleştirilir. Sayfamızda belirtilen tarihlerde, ilgili platform üzerinden fuar katılımını yapabilirsiniz. Fuarın zengin kapsamını görebilir, teknolojinin ulaştığı bu noktanın faydalarından yararlanabilirsiniz. Sanayi alanlarına büyük bir katkı değerinde olacak bu deneyime katılabilirsiniz. Elektrik sanayinden tarım ve gıda sanayiye kadar birçok alanda kullanılar araçlara, aletlere, makinelere ve yedek parçalara ulaşabilirsiniz. Sanayi alanına her açıdan yaklaşan kategorilerimiz arasından kendi ihtiyaç ve ilgi alanınızı karşılayan bölümlere göz atabilirsiniz. Kullanımı kolay, müşteri dostu altyapımız yardımıyla, konforlu bir fuar deneyimi yaşayabilirsiniz.

Online Fuar

Ürün, hizmet ve satıcıların tanıtımının gerçekleştiği kapsamlı etkinlikler olan fuarlar, Sanayiden kalitesiyle dijital ortama taşınmaktadır. Günümüzde teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanmak adına bu etkinlikler düzenlenmektedir. Fuar sürecinin dijital platformlara taşınmış hali hem satıcılar hem de kullanıcılar için büyük bir kolaylık değerindedir. Bu kolaylıktan yararlanabilir, Sanayiden kapsamında sunulan online fuar sürecine katılabilirsiniz.

Sanayiden aracılığı ile sizlere sunulan online fuar kapsamında, çok farklı hizmet alanları ve satıcılar bulunmaktadır. İş güvenliği ekipmanları, oto sanayi, elektrik sistemleri, tartı sistemleri ve makinaları, plastik sanayi, ulaştırma sanayi, depolama ve lojistik, fuar kapsamında göz atabileceğiniz alanlardan sadece bazılarıdır. Dijital ortamda düzenlenecek bu fuar içerisinde sunulan tüm olanaklar ve alanlar hakkında daha fazla bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Sanayiden Online Fuar

Online fuar katılımı, zamandan tasarruf değerindedir. Normal şartlar altında düzenlenen fuarlar için fuar alanına gidilmesi, farklı sıralarda beklenilmesi ve kalabalık bir topluluğa karışılması gerekebilir. Dijital ortamda düzenlenen Sanayiden fuarları ile tüm bu dertler ortadan kalkmaktadır. Teknolojik olanaklar yardımıyla katılımını gerçekleştireceğiniz fuar için hiçbir yere gitmeniz veya sırada beklemeniz gerekmemektedir. Evinizin veya çalışma alanınızın konforundan bu fuar katılımını gerçekleştirebilirsiniz. Fuar kapsamında sunulan tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz. Elinizde kalan zamanı, daha verimli işlere harcamanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Sanal fuar kapsamında ulaşabileceğiniz hizmetler ve alanlar da kendi içerisinde alt kategorilere ayrılır. Örneğin, metal mamulleri kapsamında, yapı çelikleri, sanayi boruları, paslanmaz çelik, profil- saç- döküm, haddelenmiş mamuller, filmaşin, inşaat demiri, çelik hasır, ısıl işlem makineleri, metal tozları, alüminyum, bakır pirinç bronz mamuller, döküm ve indiksiyon makinaları, haddehane makinaları gibi birçok alt kategoriye ulaşabilirsiniz. Hizmetler, ürünler ve sanayi alanları içeriğinde, fuarda yer alan tüm kategoriler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aradığınız özel bir ürün veya hizmet var ise fuar kapsamında bulabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden faydalanabilir, aklınıza takılan soruların cevaplarına ulaşabilir, dijital fuar sürecimizde tüm aradıklarınıza sahip olabilirsiniz. Güvenli, pratik ve hızlı bir fuar deneyimine, Sanayiden kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Online Fuar Giriş

Online fuar girişleri, fuarın düzenlendiği tarihlerden ilgili platform üzerinden yapılmaktadır. Fuar tarihleri öncesinde online davetiyeyi doldurmanız ve temel iletişim bilgilerinizi (isim, cep telefonu, mail adresi) tarafımızla paylaşmanız gerekebilir. Bu iletişim bilgileri, dijital fuar kapsamında sizin katılımınız için ayrılacak alan ile ilgilidir. Fuar günü, platforma giriş yapmanız için gerekli olacaktır.

Herkesin rahat ve sorunsuz bir online fuar süreci geçirebilmesi için her işlem adımı olabilecek en pratik hale getirilmiştir. Fuara giriş, kişisel teknolojik cihazlarınız aracılığı ile kolayca gerçekleştirilir. Fuar kapsamında aradığınız unsurlara ulaşma da aynı kolaylıkla yapılabilir. Kullanıcı dostu yaklaşımımız ve sanal fuarın pratikliği, bu kolaylığı sağlayan ana nedenler değerindedir. Aradığınız her sanayi alanına fuar kapsamında ulaşabilir, farklı hizmetler ve ürünleri öğrenebilirsiniz.