SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

CNR EMLAK FUARI 17-21 ARALIK 2022

CNR EMLAK  FUARI 17-21 ARALIK 2022, Fuar Hizmetleri - Online Sanal Fuar
CNR EMLAK  FUARI 17-21 ARALIK 2022, Fuar Hizmetleri - Online Sanal Fuar

CNR EMLAK Fuarı milyarlarca dolarlık yatırım fonlarını Türkiye’ye çekecek

İstanbul Fuar Merkezi’nde 17-21 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek CNR EMLAK Fuarı, Rusya, Ukrayna başta olmak üzere Avrupa, Ortadoğu Ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türk Cumhuriyetlerinin de aralarında olduğu pek çok ülkeden gelecek alıcı ve yatırımcıları ağırlayacak. Gayrimenkul sektörünün öncü projelerin sergileneceği fuarda Türkiye’nin en büyük toplu konut projeleri uluslararası yatırımcılara tanıtılacak.

Hayata geçirildiği her yıl binlerce gayrimenkul profesyonelini buluşturan, Türkiye’nin ilk ve en büyük fuarı CNR Emlak - Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı bu yıl 6’ıncı kez gerçekleştirilecek. İstanbul Fuar Merkezi’nde, 17-21 Aralık tarihleri arasında organize edilecek fuarda onlarca yeni projenin tanıtımı yapılacak. Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları ve dev projelerin yer alacağı fuar, yurtiçi ve yurtdışından kurumsal ve bireysel ziyaretçileri ağırlayacak. 

CNR Emlak Fuarı’na, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere Avrupa, Ortadoğu Ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetlerinden gelecek alıcılar, Türk gayrimenkul sektörünün öncülerinin sunduğu özel avantajlardan yararlanacak. Fuara Türkiye’nin dört bir yanından gelecek ziyaretçiler de yatırımlarına yön vermek için gelecek.

Türkiye’nin en büyük emlak platformu

Özellikle Türkiye ve yakın coğrafyasının konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları buluşturacak olan CNR Emlak 2022 Fuarı’nda, her bütçeye uygun konut ve iş yeri projeleri yer alacak. Katılımcı firmalar konfor, rahatlık ve tasarım içeren projelerini cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile görücüye çıkaracak. CNR Emlak Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilecek.

Yabancı yatırım fonları Türkiye’ye akacak

Konut satışlarının hareketlenmesine ihtiyaç duyulan bir dönemde düzenlenen fuar, yabancı yatırımcıların milyarlarca dolarlık yatırım fonlarını Türkiye’ye çekecek. Tüm dünya için yatırım ve cazibe merkezi konumunda olan Türk gayrimenkul sektörü, fuar ile birlikte 2000’li yılların başındaki altın çağını yeniden yakalayacak.

Dünyanın en büyük ikinci denizcilik fuarı ile eş zamanlı

Katılımcı firmaların hem tanıtım hem de sıcak satış yapma imkanı bulacağı CNR Emlak Fuarı, karada yapılan dünyanın en büyük ikinci denizcilik fuarı CNR Avrasya Boat Show ile aynı tarihte, tek çatı altında organize edilecek. CNR Boat Show’a gelecek üst düzey alıcılar tarafından da ziyaret edilecek olan CNR Emlak Fuarı’nda gerçekleşecek iş hacminin maksimum seviyeye ulaşması bekleniyor. 

 

ÜCRETSİZ DAVETİYE İÇİN

https://bilet.cnrexpo.com/form.aspx?web_id=362

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.