Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
62 adet ürün bulundu

Kelepçe

Boru sistemlerinin pratik bir şekilde birbirlerine bağlanmalarını sağlayan kelepçe seçenekleri, farklı tasarım alternatifleriyle sizlere sunulur. Sanayinden üzerinden ulaşabileceğiniz ilanlar arasında, Y tipinde, yarım daire şeklinde, yarım profil ve tam profil gibi çok farklı modeller yer alır. Her bir tasarım alternatifinin sağladığı faydalar ve sundukları özellikler değişiklik gösterir. Boru sistemlerinizi inceleyerek kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarımı belirleyebilirsiniz. Sanayiden ilanları arasından bu tasarıma hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Satıcıların mevcut parça stoklarına bağlı olarak değişmekle birlikte, tek bir alışveriş süreciyle birden fazla boru bağlantı parçasına ulaşmanız da mümkündür. İhtiyaç duyduğunuz parça miktarını satıcılara belirterek ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan alışveriş süreçleri oluşturabilirsiniz.

Boru Bağlantı Parçaları Kelepçe

Y tipinde, daire şeklinde gibi tasarım özelliklerine bağlı olarak ayrıldıkları kategorilerin yanı sıra, boyutları ve kalınlıklarına göre de değişiklik gösterirler. Aynı satıcılar tarafından farklı kalınlık ve boyut alternatiflerine sahip kelepçe modellerine ulaşmanız mümkündür. Boru sistemlerinin sorunsuz bir şekilde işlev göstermesi için boyutlarının tamamıyla uyumlu olması gerekir. Fazla büyük veya fazla küçük gelen parçaların kullanılması, istenmeyen kazalara yol açar. Boru sistemleriyle uyum gösteren tasarımlara ve boyutlara, Sanayiden üzerinden sahip olabilirsiniz.

Boru sistemlerinin bağlantı ekipmanları olan kelepçelerin yüksek kaliteli materyallerden üretilmesi ve dayanıklı özellik göstermesi gerekir. Sanayiden üzerinden ulaşacağınız satıcıların ürünleri, bu kaliteyi yansıtır niteliktedir. Satıcılarla iletişime geçtiğinizde, parçaların üretim sürecinde tercih edilen materyaller de dahil olmak üzere aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Kelepçe Fiyatları

Kelepçe parçalarının tasarımları ve boyutları büyük bir çeşitlilik gösterdiğinden fiyat aralıklarında da farklılıklar görülür. İlanlarda sunulan boru bağlantı parçalarını karşılaştırarak fiyat farklılıklarına ulaşabilirsiniz. Toplu alım süreçlerine özel kampanya fırsatları sunan satıcılar mevcuttur. Boru sistemlerinde kullanılmak üzere birden fazla parçayı aynı anda alacaksanız satıcılarla görüşüp indirimli bir fiyat belirleyebilirsiniz.

Kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak boru bağlantı parçası ilanında “Fiyat için iletişime geçiniz” ibaresi yer alabilir. Bu belirtecin bulunduğu ilanlarda, direkt olarak satıcıları arayarak fiyat detaylarını konuşabilirsiniz. Ücretleri, toplu alım süreçlerine ve parça boyutları gibi detaylara göre belirleyen satıcıların kaliteli ürünlerine ulaşabilirsiniz.