SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
245 adet ürün bulundu

Gündelik tamir ve tadilat işlemlerinden profesyonel kullanıma kadar her türlü amacı karşılayabilen el aletleri, sayfamızdaki kategoride yer alır. Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz ilanların geniş çeşitliliği, aradığınız özellikleri sunan aletleri bulmayı kolaylaştırır. Pense, tornavida, tork anahtar seti, boru makası ve daha birçok farklı alet, sayfamızdaki ilanlar arasında yer alır.

Tekli alım olanaklarının yanı sıra, set şeklinde sunulan aletler de mevcuttur. Kullanım alanınıza, sıklığınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak alışveriş sürecinize yön verebilirsiniz. Tamir ve tadilat işlerinizi pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak aletlere, Sanayiden farkıyla sahip olabilirsiniz.

El Aletleri Fiyatları

El aletlerinin tiplerine bağlı olarak fiyat aralıklarında büyük değişiklikler görülebilir. Sadece izoleli tornavida içeren bir setle, tornavida yanı sıra penselerin de bulunduğu setlerin fiyatlarında farklılıklar olur. Set içerikleri, alet özellikleri ve fiyat aralıklarıyla ilgili detaylı bilgiler için satıcılarla iletişime geçebilirsiniz.

Özel tasarımlara sahip el aletleri ürünlerine uygun fiyat aralıklarıyla ulaşmanız mümkündür. Sanayiden platformu üzerinden tamamlayacağınız alışverişler sırasında satıcılarla fiyat pazarlığı da yapabilirsiniz. Satıcının koyduğu farklı ilanları toplu olarak alabilir, tüm alet ihtiyaçlarınızı tek bir alışveriş süreciyle tamamlayabilirsiniz.

Kullanım süreci boyunca herhangi bir kaza oluşmaması için hazırlanmış tasarımlara sahip aletleri, güvenle kullanabilirsiniz. Eli yormayan özelliklere sahip ürünler, profesyonel amaçlarla kullanımda yüksek performans gösterir.

El Aletleri Takım Çantası

İhtiyaç duyduğunuz tüm el aletlerini tek bir noktada toplayan takım çantaları, sayfamızdaki ilanlar arasında yer alır. Aletlerin bir noktada başka bir yere toplu olarak taşınmasına yardımcı olan bu çantalar, oldukça pratik özelliklere sahiptir. İçerikleri ve boyutları değişiklik gösteren takım çantalarına, Sanayiden üzerinden ulaşabilirsiniz. Çantaların içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için satıcılarla iletişime geçebilirsiniz.

Takım çantası içerisinde bulunan aletlerden bazıları; yıldız ve düz tornavida, İngiliz anahtarı, keski, pense, karga burun ve metre olarak sıralanabilir. Daha birçok ek alet ve malzeme, bu çantalar içerisinde kullanıma hazır olarak sunulur. Satıcılarla görüşürken çanta içeriklerini ve alet sayılarını sorabilirsiniz.

Takım çantası içerisinde aldıklarınıza ek olarak ihtiyaç duyduğunuz bir alet olursa, ürünlerin tekli olarak sunulduğu ilanlara göz atabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz unsurları ek olarak satın alabilir, takım çantasını geliştirebilirsiniz.