SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

TYS TRANSTECH YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

05446946353

 • Fiyat
  -
 • Video İçerenler
 • Adres Hürriyet Mah. 34035. Sokak No:3A Elmas Apt. A Blok Onikişubat/ KAHRAMANMARAŞ
 • GSM 05446946353
 • Firma Bilgisi
  • Yangın Söndürme ve Algılama Sistemlerinde İnovatif çözümler için ;  Yangın Söndürme Eğitmeni olan ve İtfaiye Ekibinde aktif görevde bulunmuş Sayın Sami Saçmalı tarafından 2010 yılında kurulmuştur. 

              Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün istikrarlı bir şekilde hizmet ağını genişleten TYS Yangın Söndürme Sistemleri 10 yılı aşkın tecrübe ve birikimle yurtiiçi ve yurtdışında Yangın Söndürme Sistemleri'nin yanı sıra;
   Yangın Yönetmeliği ve Sistemin yapılacağı sahanın ihtiyacı doğrultusunda çalışırken söndürme de maksimum performansı sağlayan uygulamaları hayata geçirmeyi gaye edinerek çözüm ortaklığımızı yürütüyoruz. 
   Amacımız muhtemel bir yangın afetinden minimum zarar ile çıkılmasını sağlayacak; Risk değerlendirmesi yaparak  Müşterilerimizin suni ve reel afetlere hazır olmalarını sağlamaktır.
   01 Ocak 2013 tarihinde kademeli olarak yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, 09 Eylül 2009 tarih ve 27344 sayılı binaların yangından korunması hakkında yönetmeliğin uygulanması konusunda Bakanlık Denetimleri belirli firmalarda başlamıştır.
    Bilindiği üzere; Son yıllarda iş güvenliği, yangın güvenliği veya yangına karşı önleyici tedbirler hususunda, kanunlar çerçevesinde  mevzuatların eksiksiz olarak uygulanmasını sağlamak amacıyla, son derece ağır, idari ve mali yaptırımlar alınmıştır.
    TRANSTECH YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. olarak; Can ve Mal güvenliğinizi korumak, iş ve yangın güvenliği konusunun, yasal bir zorunluluk olmasının ötesinde, bizler için bir kuruluş ilkesi, onunda ötesinde, vicdani Sorumluluğumuzdur.
   İlgili konularda yürüttüğümüz güncel çalışmalarımız ile, güvenli iş ve yaşam alanları oluşturabilmeniz için, alanında uzman çalışan Kadromuz ve tüm gücümüzle yanınızdayız.
    Özellikle yangın gibi hayati tehlikelere yol açabilecek afetlerde, acil müdahale ve yangın sistemlerinden doğru ve etkili sonuçlar almak, büyük önem arz etmektedir.
    Hizmet verdiğimiz alanlar

   1. Yangın Tesisatı Proje ve Danışmanlık

   2. Sulu ve Köpüklü Yangın Tesisatı

   3. Yangın Algılama ve Erken İhbar Sistemi

   4. Gazlı Söndürme Sistemleri (Co2 Gazlı,Fm-200 Gazlı,Novek Gazlı,Aerosol Gazlı)

   5. Davlumbaz Söndürme Sistemleri

   6. Pano otomatik söndürme Sistemleri
   Yangın Risk Analizi 

   Acil Eylem Planı 

   Yangın Sistemleri Keşfi     

   Konularında İlgili mevzuatlar hakkında kapsamlı bilgi alabilir veya teklif talep edebilirsiniz..

    

   BU GÜNE KADAR HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER


   BİOGAZ  TESİSLERİ,

   BİO KÜTLE TESİSLERİ,

   GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ 

   RÜZGAR ENERJİ SANTARLLERİ 

   DEMİRÇELİK SEKTÖRÜ

   TEKSTİL SEKTÖRÜ

   İNŞAAT SEKTÖRÜ

   ÇİMENTO FABRİKALARI 

Herhangi bir ilan bulunamadı!