SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

TEMİNATTA.COM

08505151010

 • Adres Fulya Mahallesi Mevlüt Pehlivan Sok. No:21 K:2 D:2
 • Sabit Telefon 08505151010
 • GSM 08505151010
 • Firma Bilgisi
  • Vizyon

   Değişen dünya ihtiyaçlarına uygun sistem alt yapımız, geleceğe yön verecek bilgi, deneyim ve azme sahip ekibimizle, nakliyat sigortalarındaki tüm beklentilerin de ötesinde bir deneyimi sigortalılarımıza yaşatarak, sektörün büyümesine katkı sağlamak.

   Misyon

   Uzun yıllardır sektörde şahit olduğumuz, sigortalılarımızı zorlayan konuları ve süreçleri çok iyi biliyoruz. Bu zorlu süreç ve konuların ortadan kaldırılması gerektiğine ve bunu en iyi bizim başarabileceğimize inanarak bu yola çıktık.

   • Hızı yakaladık. Dakikalar içerisinde sigorta poliçenizi düzenleyebilmenize imkân sağladık.
   • Seçenekler yarattık. Tüm teminat çeşitleri ile alternatif tekliflere eş zamanlı erişim ve dolayısı ile zaman tasarrufu sağladık.
   • Net İçerikler oluşturduk. Teminatlar hakkında doğru bilgiye, kolay ve anlaşılabilir bir şekilde ulaşmanızı sağladık.
   • Parametrik bir yapı kurduk. Hatalı poliçe düzenleme ihtimalini ortadan kaldırdık.
   • Ödeme seçenekleri sunduk. Güvenli ve alternatif ödeme seçenekleri ile poliçelerinize kazançlı bir şekilde ulaşmanızı sağladık.
   • Bilmeyenler ve destek isteyenler için Teminhatta’yı kurduk. Sigorta hakkında hiçbir bilginiz olmasa dahi Teminhatta size başlangıçtan sona kadar eşlik ediyor. Hasarlarınızda da tüm süreçlerde yine yanınızdayız.


   Aradığınız, beklediğiniz ya da hayal ettiklerinizin hepsini, belki de daha fazlasını gerçekleştirdik.

   Değerlerimiz

   Müşteri Hizmetleri, Çalışkanlık, Kurum Olmak, Profesyonellik.

   Her bir çalışanının alanında profesyonel olduğu bir ekip ile müşteri hizmetlerimizde kusursuzu hedefledik. Çok çalıştık ve her geçen gün yenilendik, geliştik. Her bir çalışanımızın kurumumuzun değerli birer parçası olduğunu bilerek ve onları sürekli eğitimlerle de destekleyerek müşteri hizmetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

   Kalite, Hız, Bütünlük, Bilgi, Kişisel ustalık, Sorumluluk, Liderlik.

   Alanında geleceğe yön vermeyi hedeflemiş bir kurum olarak sorumluluğumuz çok büyük. Sektörde önderlik yapacağımız Nakliyat Sigortalarında; kaliteli, hızlı, bütünden kopmadan hizmet verebilmek gerekmektedir. Bunu başarmanın yolu bilgi ve kişisel ustalıktan geçer.

   Doğruluk, Güvenilirlik, Özgünlük, Benzersizlik, Pratiklik, Dürüstlük.

   Amacımız; benzersiz, kendine özgün, pratik ve güvenilir bir hizmet yaratmaktı. Bunu uzun yıllardır doğru iş yaparak, kendimize ve sigortalılarımıza dürüst davranarak zaten başarmaktayız. Doğruluk ve dürüstlük bu yolda asla taviz vermeyeceğimiz değerlerimizdir.

   Geniş Fikirlilik, Önemseme, Yaratıcılık, Mükemmellik, Yenilik, Odaklılık.

   Dünya ekonomisinde Nakliyat Sigortasının önemli bir yeri olduğunu düşünüyoruz. Ticaretin çarklarının sürekli dönebilmesi için; geniş bir perspektiften bakıp, konunun özüne odaklanıp, yaratıcı ve mükemmel düşünmek geriyor. Biz de odaklandık, sektöre mükemmel bir hizmet anlayışı getirdik.

   Memnuniyet, Ekip Çalışması, İş birliği, Uyumluluk, Değer, Güvenlik.

   Siz değerli müşterilerimiz ve diğer tüm partnerlerimiz ile bir bütünün parçası olarak, iş birliği ve uyum içerisinde çalışmaktayız. Yapılmakta olan en ufak bir işlemin dahi müşterilerimize ve sektöre değer katacağını biliyor, memnuniyeti en üst düzeyde yaşatmak, bunu; güvenilir sistem, insan gücü ve bilgi ile yapmak için sürekli çalışıyoruz.