ARLEX SERVO HİDROLİK PLASTİK ENJEKSİYON MAKİNALARI

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • Ningbo yalishi Plastic Machinery Co. Ltd, ARLEX markası altında yüksek hassasiyetli plastik enjeksiyon makinaları imalatında uzmanlaşmış bir firma olup, kaliteli plastik üretimi için çözümler sunmaktadır.

  Firma kendi bünyesindeki AR-GE bölümünde çalışmak üzere nitelikli, tecrübeli ve iyi donanımlı mühendisleri katmıştır ki bunlardan bazıları yine enjeksiyon makinası imalatı yapan Japonya’nın önde gelen ve tanınmış firmalarında görev almış tecrübeli ve iyi donanımlı Japon mühendisleridir. Arlex, çağın getirmiş olduğu tüm modern ve ileri uygulamalar vasıtası ile sabit pompalı, değişken pompalı ve enerji tasarrufu sağlayan servo pompalı modeller üzerinde sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleri üzerinde çalışıp en iyiyi yakalamaya çalışmaktadır.

  10 tanesi, Afrika, Güney Amerika ve Asya kıtasında olmak üzere 30 dan fazla acentesi farklı şehirlerde 2005 yılından beri yer almaktadır. Bu zamanki tüm imalatlarımız ve servis hizmetlerimiz tüm müşterilerimiz tarafından beğenilmekte ve başka müşterilere tavsiye edilmektedir.
  YALISHI, makine imalatında kullanılmak üzere son teknoloji makine parkuruna sahiptir. Dolayısıyla yüksek kaliteli ürün imalatı ve müşteri taleplerine hızlı yanıt vermek, firma adına herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca gerektiğinde müşteriye özel tasarım ve çözümler de firma tarafından sunulmaktadır. Sürekli kendini yenileyen ve daha iyisini üretmeye yönelik AR-GE çalışmalarıyla müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.  

  Yüksek hassasiyete sahip servo motorlu kontrol sistemi ile

  1. Yüksek enerji tasarrufu; İhyaca göre güç kullanımı ile gereksiz enerji sarfiya gerçekleşrilemez. Ütüleme aşamasında, servo motor hızını düşürür; soğutma periyodunda ise motor kendisini otomak olarak kapağından sır enerji sarfiya gerçekleşir. Klasik enjeksiyon makinaları ile karşılaşrıldığında %30 ila %80 arasında enerji tasarrufu gerçekleşir.

  2. Yüksek hassasiyet yüksek kararlılık; Hassas basınç sensörleri, transdüserler ve enkoder verileri sırasıyla makina kontrol merkezinde değerlendirilir. Bu değerlendirme necesinde servo motorun en verimli çalışma aralığındaki hızı ve tork değerlerine bağlı olarak ürem gerçekleşrilir. Kapalı çevrim, ürün kalitesindeki istikrarı garanti eder.

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır