BOYAHANE KABİNLERİ

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • Boya atım kabinleri işletmelerin fiziki yapısına göre tasarımı ve mühendislik hesapları yapılarak projelendirilir ve hayata geçirilir. Boyahanelerin olmazsa olmazı kabinlerin astar, son kat, zımpara, kurutma ve makine odaları birbirinden farklı hava basınçlarına ihtiyaç duyar. Bununla birlikte odalar arasında geçişler olması ancak basınç kayıplarının ve toz geçişlerinin olmaması gerekir.

   

  Boyahane Kabinlerimizi;

  *Astar Atım Kabinleri

  *Zımparalama Kabinleri

  *Son Kat Atım Kabinleri

  *Polisaj Kabinleri

  *Dinlendirme Kurutma Kabinleri olarak ayırabiliriz.

   

  SULU FİLTRE SU PERDESİ

  Su perdeli yaş boya kabinlerinde havadaki boyanın ve solvent gazlarının suya hapsedilerek ortamdan atılması sağlanır

   

  Tabanca ile atılan ancak malzemeye yapışamayan boya su perdesi ile filtrelenir. Havada uçuşan boyanacak yüzeye zarar verebilecek boya, toz vb istenmeyen maddelerin de hava emiş hattı ile su içerisinden geçirilerek suya hapsedilmesi sağlanır.iki kademeli filtreleme ile ortamdaki hava dışarı atılır. Bununla birlikte kabin içerisinde ihtiyaç duyulan taze hava ayrı bir hat ile yine iki aşamalı filtreleme yapılır ve kabin içerisine tekrar verilir.

   

  KURU FİLTRE HAVA PERDESİ

  Kuru tip kabinlerde temizlenebilir ve değiştirilebilir özelliklerde filtreler kullanılır. Malzemeye yapışamayan yaş boya zerreleri burada tutulmaktadır.Havada uçuşan boyanacak yüzeye zarar verebilecek boya, toz vb istenmeyen maddelerin de hava emiş hattı ile bu filtrelere hapsedilmesi sağlanır. Bununla birlikte kabin içerisinde ihtiyaç duyulan taze hava ayrı bir hat ile iki aşamalı filtreleme yapılır ve kabin içerisine tekrar verilir.

   

  DÖNER TABANLI BOYAMA TEZGAHLARI

  Ahtapot kollu ve düz tablalı boyama tezgahları ile teneke üzerinde veya kalas üzerinde boya yapmaktan kurtulacaksınız. Boya yaparken siz ürün etrafında dönmeyin ürün sizin isteğinize göre haraket etsin. Manuel veya elektirik motorlu boyama tezgahları ile aynı açıdan tüm yüzeyleri boyayabilirsiniz.

   

  https://www.karabudakmakine.com/

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Satış Sitesi

Sanayiden İlan © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır