Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
4 adet ürün bulundu

Buharlı Temizlik Makinesi

 

Geleneksel temizlik yöntemlerine yeni bir boyut kazandıran buharlı temizlik makinesi kirli yerlerin su buharı vasıtasıyla temizlenmesine yardımcı olur. Bu tür makineler yüksek basınç ve sıcaklıktaki suyun buhar şeklinde temizlenmek istenen bölgeye uygulanmasını sağlar. Buhar kirli olan bölgeye püskürtülür ve ilgili bölgede hijyenik temizlik sunar. Ulaşılması güç ve temizlenmesi zor kirlerin için ideal bir yöntem olan buharlı temizlik makinesi birden fazla temizlik aparatına sahiptir. Bu sayede kısa süre içerisinde etkili bir temizlik fırsatı verir. İstenilen performansın alınabilmesi için buharlı temizleyicinin sıkıştırılmamış ahşap ya da parke yüzeylerde, sıcak ya da soğuk zeminlerde kullanılmaması gerekir. Makineyi kullanırken kullanma talimatına uymak her zaman faydalı olacaktır.

 

Buharlı Temizlik Makinesinin Avantajları Nelerdir?

Alerjenler ile mücadelede işe yarar sonuçlar veren buharlı temizlik makinesi suyu 160 derecede kuru buhara dönüştürür ve eşyaların temizlenmesini sağlar. Hem bütçeleri koruyan hem de kimyasalların verdiği zararı en aza indiren bu makineler uzun zaman alan günlük temizliği kısa süre içerisinde bitirmeye yardımcı olur. Giysilerin kuru temizleme kalitesinde ütülenmesine yardımcı olan makine el girmeyen yerleri kolayca temizleyebilir. Parke, fayans, derz araları, cam, koltuklar, kalorifer petekleri, yataklar, yastıklar ve tuvalet banyo gibi ıslak yüzeyler için bu makineler kusursuz temizlik sunar. Kullanıcıların yorulmadan temizlik yapabildiği buharlı temizlik makinesi çeşitleri ve aksesuarlarına online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Buharlı Temizleyici Özellikleri Ve Fiyatları

Buharlı temizleyiciler tozları ve kirleri deterjan ya da herhangi bir kimyasal madde olmadan ortadan kaldırır. Özellikle alerji ve astım gibi rahatsızlıkları olan bireyler için ideal sonuçlar veren bu makineler küçük ya da geniş fark etmeksizin her alanda kullanılabilir. Hem kullanışlı hem de işlevsel buhar temizleyici makine fiyatları seçilen ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Sunduğu eşsiz temizlik imkanı bu ürünlere olan talebin her zaman fazla olmasını sağlar. Firmamızın müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutması sayesinde ihtiyacınız olan makineyi ve aksesuarlarını indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Dilerseniz bunun için mağazamızla iletişime geçebilir, merak ettiğiniz sorulara anında yanıt bulabilirsiniz.