Dizel Seyyar Vidalı Hava Kompresörler

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • Dizel Seyyar Vidalı Hava Kompresörleri

  İnşaat ve maden şartlarına dayanıklı çözüm

  Yakıt sarfiyatında "cimri", üstelik kullanımı da pratik.  Sistemin özellikleri ve avantajları


  Dayanıklı çözüm
  inşaat ve madenlerin ağır şartlarında yaşanan sıkıntılara çözüm olarak sade tasarım, güçlü ve dayanıklı şase. 

  Yüksek verimli dizel motor
  atmos seyyar kompresörler; sessiz, enerji verimliliği yüksek ve düşük emisyonlu perkıns dizel motorlara sahiptir. Motor hızı aralığının geniş olması nedeniyle yüksek yakıt tasarrufu sağlanır ve motor güvenilirliğiyle ürün ömrü uzundur. Bu kompresörlerin opsiyonel entegre jeneratör özelliği sayesinde sahadaki aydınlatma ve elektrikli el aletlerinin çalışması sağlanabilir.

  Pratik kumanda kontrol paneli
  kullanımı basit, dayanıklı kumanda kontrol paneli. Seyyar kompresörlerin karşılaştığı ağır şartlara göre üretilen kumanda kontrol panelleri sizi yarı yolda bırakmaz.

  110 yıllık atmos tecrübesi
  Atmos bir asrı aşkın makina üretimi geçmişinin katkısıyla seyyar kompresörlerinde kendi ürettiği kalitesi ispatlanmış vida bloklarını kullanmaktadır.

  Standart otomotiv boyası

  Anti-korozyon koruması

  Ab kurallarına uygun ec trafiğe çıkma onaylı

  Kompakt boyutlar

  Uygulama alanları 
  inşaat ve maden ocakları gibi elektrik tedariğinin bulunmadığı sektörler.

  İnşaat ve madenlerin ortamları gereği kullanılan makina ve ekipmanların dayanıklı olması gerekmektedir. Diğer taraftan bu alanlarda elektrik olmaması nedeniyle seyyar kompresörlerde dizel motorlar kullanılır. seyyar kompresörlerde kullanılan yakıt en önemli maliyet kalemlerinden birini oluşturmaktadır. Başka bir olması gereken özellikte kompresörlerin pratik ve sade olmasıdır. Diğer kompresörlerde kullanılan hassas ve karmaşık sistemler, inşaat ve madenlerde problemlere yol açabilir. Atmos seyyar kompresörleri tüm bu koşullar göz önüne alınarak uzun yıllar çalışmaya uygun olarak üretilir.

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Satış Sitesi

Sanayiden İlan © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır