DME Dijital Dozaj Pompaları

 • 4786
 • DME Dijital Dozaj Pompaları
 • Medikal Makineler
 • 2019-10-21
 • Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
 • İstanbul / ÜSKÜDAR
Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • DME Dijital Dozaj Pompaları

   

   

  Grundfos DME Dijital Dozaj pompalar , mükemmel dozlama hassasiyeti ile kullanım kolaylığını bir araya getirir ve sadece birkaç versiyonuyla 60 l/h'den 940 l/h'ye kadar büyük miktarlarda dozlama yapar.

  Dijital Dozlama

  Step motor/EC sürücüler, strok hızının etkili bir şekilde kontrol edilmesini ve doğru strok hızının belirlenmesini sağlar. Her basınç strokunun süresi, debi ayarına göre değişir. Emiş strok süresi her zaman sabittir, ancak kavitasyon önleme işlevi kullanılarak bu süre uzatılabilir ve ihtiyaca uygun hale getirilebilir. Bu şekildeki emme, tam strok hacmiyle birlikte gerçekleşir. Böylece, gaz boşaltma akışkanının sorunsuz transferi ve uzun emme hatlarına ihtiyaç duyan kurulumlar için önemli olan iki faktör -kesintisiz dozlama ve dozaj sisteminde düşük titreşim- elde edilir.

  DME pompalar, güvenilirliğiyle takdir toplayan daha küçük boyuttaki Dijital Dozaj pompa serisinin tüm avantajlarına sahiptir ve dozlamayı hiç olmadığı kadar kolay bir işleme dönüştürür.

  Hassas ve kolay ayar

  Kullanıcı, dozaj sıvısını tam miktarında basması için pompayı kolayca kurup gerekli ayarları yapabilir. Pompa ayarı, ekranda doğrudan ml/h veya l/h, pals veya dozlama miktarı olarak görüntülenir. Çalışma modu, simgeler kullanılarak kolayca tanımlanabilir.

  Ölçüm aralığı 1: 800

  Sıradan çözümlere kıyasla on kat daha yüksek ölçüm aralığı sunan DME Dijital Dozaj pompaları, esneklikte ve dozlama doğruluğunda en üst seviyeye ulaşır.

  Maksimum hızın %75, %50 veya %25'ine ayarlananan emme stroku, ilk çalıştırmanın optimum koşullarda gerçekleşmesini ve en zor akışkanların bile transfer edilmesini sağlar.

  Benzersiz teknoloji

  Pompalardaki benzersiz sürücü teknolojisi ve mikroişlemci kontrolü, viskozitesi yüksek akışkanların veya gaz arıtma akışkanlarının bile güvenilir bir hassasiyetle ve düşük titreşimle dozlanmasını sağlar. DME kapasitesinin düzenlenmesinde konvansiyonel strok boyu ayarı kullanılmaz; bunun için basma stroku sırasındaki motor hızını otomatik ayarlama işlevi ve sabit emme strok hızı devreye girer. Böylece, optimum koşullarda eşit dağılımlı bir karıştırma işlemi yapılmış olur.

  Veri yolu iletişimi

  Pompalarda bulunan Profibus arayüzü; kalite kontrolü, önleyici bakım ve referans noktaları için kullanılacak performans verileri ile durum bilgilerini temin eder.

  Aşırı yük koruması

  Entegre aşırı yük koruması, pompanın karşı basıncını izler ve yüksek basınç yüklerine karşı pompayı korur.

  Anahtarlamalı güç kaynağı

  Anahtarlamalı güç kaynağı, Grundfos DME Dijital Dozaj pompaların dünya genelinde 100-240 VAC – 50/60 Hz aralığında kullanılabilmesini sağlar.

  Malzeme seçenekleri

  DME pompaların dozlama kafaları için paslanmaz çelik, PVDF ve çevre dostu, düşük maliyetli polipropilen kullanılır.

  Prosesler:

  Biyosit ve kimyasalların, konveyör bant yağının, çeşitli asitlerin, alkali çözeltilerinin, flokülasyon ve koagülasyon maddelerinin, farklı viskozitelere sahip katyonik ve anyonik polimerlerin, çöktürücü maddelerin ve dezenfektanların dozlanması ile CIP uygulamaları.

  Uygulamalar

  Kağıt hamuru ve kağıt endüstrisi
  Tekstil endüstrisi
  Gıda ve içecek endüstrisi
  Endüstriyel proses suyu ile atık suyun arıtılması
  İçme suyunun arıtılması.

  Özellikler ve Avantajlar

  Dijital Dozlama Pompası
  Oran 1: 800
  Yüksek hassasiyet, benzersiz teknoloji
  Viskozitesi yüksek sıvıların dozlanması
  Dayanıklı ve güvenilir çalışma.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Model Max.Kapasite (lt/h) Max.Basınç (bar)
  DME 940 4
 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa