Elektrik Motorları

Elektrik enerjisinin farklı enerji tiplerine dönüştürülmesini sağlayan motorlar, sayfamızdaki kategoride sizlerle buluşturulur. Kullanım alanları ve sektörleri büyük bir çeşitlilik gösteren bu motorlar, kendi içerisinde de alt kategorilere ayrılır. Elektrik motorları, alternatif akımla ve doğru akımla çalışan tiplere sahiptir. Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz ilanlar arasında iki tip çalışma sürecine de sahip olan motorlar mevcuttur. Daha birçok alt kategori ve cihazların farklı özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmiş ayrışmalar bulunur. Sizin spesifik kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınıza uygun cihaz tipine, ilanlara göz atarak ulaşmanız oldukça kolaydır. Sanayiden üzerinden aradığınız tüm elektrikli motorları hızlı şekilde bulabilir, karşılaştırmalar yapabilir ve ideal olana karar verebilirsiniz.

Elektrik Motorları Güçleri

Elektromotorların farklı özelliklerini ifade etmek için volt ve watt gibi güç birimleri kullanılır. Sayfamızdaki ilanlar arasında farklı miktarda güçlere ve çalışma kapasitelerine sahip elektrik motorları yer alır. 0,25 kw, 3 kw, 7,5 kw, 15 kw ve 22 kw, kategorimizden ulaşabileceğiniz seçeneklerden bazılarıdır. Tüm elektrik motorları ilanlarına göz atarak farklı güç kapasitelerine sahip cihazları görebilirsiniz. İlan içerisinde motorun teknik özellikleri ve güç miktarları ile ilgili gerekli bilgiler verilmemiş ise, satıcılarla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Güç miktarı arttıkça motorun çalışma kapasitesi de yükselir. Elde etmek istediğiniz performansa ve çalışma gücüne bağlı olarak farklı kapasitelerdeki motorlar arasından seçim yapabilirsiniz.  

Elektrik Motorları Fiyatları

Çalışma prensipleri ve güçleri, elektrik motorları fiyatlarının belirlenmesinde rol oynayan temel faktörlerdir. Ürünlerin sundukları ek özellikler, satıcılar tarafından göz önünde bulundurularak belirlenen fiyatlar sayfamızdaki kategoride sizlere sunulur. Bazı ilanlarda fiyat bilgileri genel olarak verilmiştir veya belirtilmemiştir. Bu motorların fiyatlarını kesinleştirmek ve belirlemek için satıcılarla konuşabilirsiniz. Sanayiden üzerinden ulaşabileceğiniz motorların, yüksek performansından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Hiç kullanılmamış cihazların yanı sıra, oldukça az kullanılmış ve iyi kalitede bulunan motorlar da ilanlar arasında yer alır. Bu ikinci el elektromotorlar, diğerlerine oranla daha uygun fiyat aralıklarına sahiptir. İkinci el olan cihazların ne kadar süreyle kullanıldığı, herhangi bir hasarı olup olmadığı gibi özelliklerini satıcılardan öğrenebilirsiniz. İster hiç kullanılmamış ister az kullanılmış motorlara sahip olabilirsiniz.

Limit:
Dahili Kumanda Mekanizmaları
Fiyat için İletişime Geçiniz
Hidro Statik Test Pompaları BT 1500 TURBO
Fiyat için İletişime Geçiniz
Elektrik Motoru 22 Kw 
Fiyat için İletişime Geçiniz
Elektrik Motoru 15 Kw 
Fiyat için İletişime Geçiniz
Elektrik Motoru 11 Kw 
Fiyat için İletişime Geçiniz
Elektrik Motoru 7.5 Kw
Fiyat için İletişime Geçiniz
Elektrik Motoru 3 Kw Monofaze
Fiyat için İletişime Geçiniz
Elektrik Motoru 3 Kw
Fiyat için İletişime Geçiniz
Su Emiş Motoru 0.75 Kw
Fiyat için İletişime Geçiniz
Yeni
Sıfır ve 2.el Motor ve Redüktör
Fiyat için İletişime Geçiniz
39 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır