Endüstriyel Mutfak

Büyük işletmelerin yiyeceklerini ve içeceklerini seri bir şekilde oluşturması için hazırlanmış endüstriyel mutfak ürünleri, sayfamızdaki kategoride sizlere sunulur. Onlarca satıcının yüzlerce ürününü içeren bu kapsamlı kategori içerisinde, sunduğunuz yiyecekleri hazırlamakta kullanabilecek cihazlara ulaşmak kolaydır. Kafe ve restoran benzeri işletmenizin mutfağına eklemek istediğiniz bir cihaz bulunuyorsa veya mutfağı sıfırdan dizecekseniz, sizler için bir araya getirdiğimiz ilanlarla bunu başarabilirsiniz. Alışveriş sürecini kolaylaştırmak için bir araya getirilmiş ilanlar sayesinde, mutfağınıza eklemek istediğiniz tüm cihazları tek bir noktada bulabilirsiniz. Aradığınız cihazlara hızla ulaşarak ve alışveriş sürecini de aynı hızla tamamlayarak zamandan tasarruf etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Çok gözlü ve geniş özellikli ocaklar, her endüstriyel mutfakta yer alması gereken temel ekipmanlar arasındadır. Yiyecek ve içecek hazırlanan her ticari mekânın ocak kullanmaya ihtiyacı olacaktır. Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz kategori içerisinde, üçlü, dörtlü ocak seçenekleri yer alır. Ocaklar, iç ortamda veya açık havada kullanıma uygun alternatifler şeklinde de sunulur. Kullanım alanınız ve sıklığınıza bağlı olarak sizin için ideal olan ocağa karar verebilirsiniz.

Endüstriyel mutfak kategorimizin popüler olarak tercih edilen ekipmanlarından bir diğeri, buz makinesidir. Boyutları, çalışma gücü, hızı ve çıkartabileceği maksimum buz miktarları değişiklik gösteren makineler bulunur. Özellikle soğuk içecek servisi bulunan mekanlarda sıklıkla tercih edilen cihazlardır. Kompakt tasarımları ile kullanım kolaylığı sağlayan alternatifleri sayfamızda sizlerle buluşturulur.

Kategorimizden ulaşabileceğiniz ekipmanlar arasında bunların yanı sıra; çay ocakları, hamur yoğurma makineleri, şeker üretim makineleri, un eleme makineleri, yufka açma makineleri ve çok daha fazlası yer alır. Tüm ekipman çeşitlerini görmek için sayfamızdaki ilanlara göz atabilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Fiyatları

Ticari mekanınızın mutfağını ister baştan sona yeniliyor olun ister birkaç yeni ekipman ekliyor olun, tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı Sanayiden üzerinden tamamlayabilirsiniz. Satıcılar tarafından belirlenen uygun fiyat aralıklarından yararlanarak bütçeniz dahilinde bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Fiyat bilgileri ilanla birlikte belirtilmemiş ekipmanlarda, direkt olarak satıcıyla iletişime geçebilir, fiyatı konularak belirleyebilirsiniz. Endüstriyel mutfak ekipmanlarının kapsamlı kategorisine Sanayiden farkıyla ulaşabilirsiniz.

Limit:
Kahve kavurma
20.000,00 TL
Yeni
İndirimli
FR-1360
Fiyat için İletişime Geçiniz
FR-1365
Fiyat için İletişime Geçiniz
Yeni
İndirimli
Mangal tezgahı
6.000,00 TL
Çiğköfte tezgahları
Fiyat için İletişime Geçiniz
Fırın ve pastane ekipmanları
Fiyat için İletişime Geçiniz
Endüstriyel mutfak dolabı
Fiyat için İletişime Geçiniz
TPS62-Tezgah Tip 2 Kapılı Snack Buzdolabı
Fiyat için İletişime Geçiniz
Gw535- Set Altı Bardak Yıkama Makinası
Fiyat için İletişime Geçiniz
Oby500-Öztiryakiler Set Altı Bulaşık Makinası
Fiyat için İletişime Geçiniz
Wz50-Tezgahaltı Bulaşık Makinası
Fiyat için İletişime Geçiniz
BPKM42S-Boğaziçi 42 No Paslanmaz Kıyma Makinesi
Fiyat için İletişime Geçiniz
2 Katlı Paslanmaz Servis Arabası Eko Seri
Fiyat için İletişime Geçiniz
310 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2022 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa