SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
1 adet ürün bulundu

 Enjeksiyon Plastik Baskı Nedir?

Kurum İçi Baskı olarak da bilinen enjeksiyonlu plastik baskı, baskı oluşturmak için plastik enjeksiyon teknolojisini kullanan bir baskı işlemidir. Bu baskı türünün avantajları şunları içerir:

 Geleneksel baskı işlemlerinden daha yüksek kaliteli baskılar – Bu tür baskı, özellikle geleneksel baskı süreçlerinden daha yüksek kaliteli baskılarda etkilidir çünkü nihai ürünü üretmek için mürekkep ve boya gibi bir solvent kullanmaz. Bu, daha ince bir görüntüyle sonuçlanabilecek daha hassas renk ve desenlere izin verir.

 Düşük fiyat – Enjekte edilmiş plastikler genellikle diğer baskı malzemeleri türlerinden daha ucuzdur ve bu da genel baskı maliyetlerinizden tasarruf etmenizi sağlayabilir. Ayrıca, kağıt makbuzlar veya tüketici sonrası atık kullanmadıkları için genellikle diğer baskı tekniklerine göre daha düşük çevresel etkiye sahiptirler.

 Daha hızlı geri dönüş süreleri – Enjekte edilen plastikler, plastik enjeksiyon teknolojisi kullanılarak üretildiğinden, genellikle diğer baskı yöntemlerine göre üretilmesi çok daha az zaman gerektirir. Bu, tasarımınızın karmaşıklığına bağlı olarak genellikle bitmiş ürününüzün bir veya iki gün içinde ulaşmasını bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

 Alerjik reaksiyonlara neden olma olasılığı daha düşüktür – Cilt tahrişi veya astım gibi alerjik reaksiyonlara neden olabilen diğer baskı işlemlerinin aksine, enjeksiyon plastik baskı herhangi bir kimyasal veya tahriş edici içermez. Sonuç olarak, bu yazıcılar özellikle onlara duyarlı kişiler için güvenlidir.

enjeksiyon plastik baskı

satılık enjeksiyon plastik baskı

enjeksiyon plastik baskı ikinci el

2.el enjeksiyon plastik baskı

enjeksiyon plastik baskı satılık