SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

HML PRO - 30W MARKALAMA SİSTEMLERİ HAREKETLİ

HML PRO - 30W MARKALAMA SİSTEMLERİ HAREKETLİ, Lazer Markalama
HML PRO - 30W MARKALAMA SİSTEMLERİ HAREKETLİ, Lazer Markalama
HML PRO - 30W MARKALAMA SİSTEMLERİ HAREKETLİ, Lazer Markalama
HML PRO - 30W MARKALAMA SİSTEMLERİ HAREKETLİ, Lazer Markalama

HML PRO 30W yüksek hızlı galvo kafa ve kaliteli lazer ışınına sahiptir. HML PRO 30W geliştirilmiş Encoder sistemi ile hareketli hatlar üzerinde mükemmel markalama işlemi gerçekleştirir. HML PRO 30W sahip olduğu kaliteli ve güçlü donanım sayesinde yaptığı markalamanın kalıcı olması, sağlığa zararsız ve çevreci olması kullandığı lazer teknolojisinin her hangi bir sarf malzeme gerektirmemesi ve kolay kullanımı gibi özelliklerinden dolayı ıslak markalama yöntemlerine göre çok daha doğru markalama çözümüdür.

HML-PRO-30W üretim bant sistemlerinde, otomasyon sistemlerinde, yağmurlama borusu ve sulama borusu üretim hatlarında,, metal, plastik ve deri ürünlerin lazer ile markalanması amacıyla üretilmiş bir sistemdir. Profesyonel kabini güvenlik sistemi ile fonksiyonel, geniş, taşınması ve kurulması kolay ve kompakt bir sistemdir. İşlemler harici bilgisayar aracılığı ile yapılır ve kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlanır. Çok düşük enerji tüketimi ve soğutma gereklilikleri ve neredeyse bakım gerektirmeyen yapısı, lazer sistemini markalama için mükemmel bir tercih haline getirmektedir.

HML-PRO-30W Lazer Markalama Sistemi, 120cm Z Ekseni, 50cm Y Ekseni, Fiber Lazer Source, Hızlı Galvo Kafa, Linux işletim Sistemli Türkçe Yazılıma sahip Kontrol Panelinden oluşmaktadır. Üretim bandınıza ve otomasyon sisteminize tam uyumlu olacak şekilde özel kabinleri de opsiyonel olarak üretilmektedir

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.