SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

İkinci El 3 Tonluk Su Tankeri Fiyatları 1.01.0001

İkinci El 3 Tonluk Su Tankeri Fiyatları

Tarım ve gıda sanayi makineleri arasında yer alan 3 tonluk su tankeri sulama makinesi kategorisinde satışa sunulur. Suyun bir yerden alınıp başka bir yere güvenle transfer edilmesinde rol oynayan bu tankerler üstün teknoloji ile donatılmıştır. Suyun taşınmasının yanı sıra farklı kullanım amaçları da olan tankerler yangın ve benzeri doğal afetlerin kontrolü, yol temizliği ve sulama gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.

Bitkilerin sulanması için kullanımı oldukça yaygındır. Tankerin su kapasitesinin fazla olması sayesinde kısa süre içerisinde geniş alanların sulanması mümkün hale gelir. Özellikle 3 tonluk olan tankerler daha fazla tercih edilir. Fiyatlandırma da tankerin su kapasitesine ve diğer teknik özelliklere göre değişecektir.

3 Tonluk Su Tankeri Kullanım Alanları

Sulama 3 tonluk su tankeri için en çok talebin gösterildiği alandır. Bunun haricinde su taşıma, yol ve tünel temizliği, yangına müdahale gibi amaçlarla da kullanımı yaygındır. Rahatça kullanılabilmesi için su tankeri TSE standartlarına uygun şekilde üretilir. Avrupa Standartlarına bağlı olarak hizmet veren tankerlerin su kapasitesi modele göre farklılık gösterir. Tankerin içinde bulunan dalgakıran sayesinde suyun dengesi korunur ve su daha rahat dağıtılır. İç kısmında bulunan pompa özellikle yangına müdahale halinde anında su dağıtabilmeyi sağlar, hızlı sonuç verir. Tankerdeki basınç ile su geniş alanlara dağıtılabilir. Silindirik yapıda olması dar alanlarda kullanım verimliliğini de artırır.

3 Tonluk Su Tankeri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Günlük kullanım için 3 tonluk su tankeri fiyatları ikinci el olduğunda sıfır modellere göre daha ekonomik olacaktır. Tankerler su taşıması, kapasitesi, farklı alanlarda kullanılabilmesi, ekipman çeşitliliği, geniş hacim seçenekleri gibi özelliklere göre fiyatlandırılır. Özellikle ikinci el tanker alımlarında uzman ve tecrübeli kadro ile hizmet veren adresi tercih etmeleri gerekir. Paslanmaz tanker kategorisinde yer alan modellere ait teknik bilgiler incelenerek karar verilebilir. Su hacim kapasitesi, yerçekimi çubukları, sprey kafaları, su spreyi mekaniği, yükseklik, tank uzunluğu ve pompalar fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Tarım sektörüne yönelik kullanımlar için tanker alırken dayanıklı, uygun fiyatlı, geniş kapasiteli olmasına özen gösterilmelidir.