SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

K901 KAPAK KAPATMA MAKİNASI

K901 KAPAK KAPATMA MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
K901 KAPAK KAPATMA MAKİNASI, Ambalaj Makinaları

. KAPATABİLECEĞİ KAPAKLAR:    - Metal Twist-Off Kapaklar    - Plastik Vidalı Kapaklar    - Metal Vidalı Kapaklar . KAPASİTE: 800-900 Adet / Saat . FARKLI KAPAK ÇAPI VE BOYUTLARI İÇİN UYUMLUDUR.

Detaylar - KULP KAP 901 Yarı Otomatik Kapak Kapama Makinesi plastik vidalı kapakları, metal vidalı kapakları ve metal twist-off kapakları kapatabilmek için dizayn edilmiştır. - Pnömatik sistem ile çalışır. - Hareketini bir hava motorundan alır. - Kapakların sürtünmeden dolayı zarar görmesini önlemek için plastik bir kalıba sahiptir. - Tork ayarı basınçlı hava girişi ile yapılır. - Kapak üzerine basıldığında otomatik olarak çalışır. - Kapak için istenen torka ulaştığında otomatik olarak durur. - Tasarımında yer alan balansör sayensinde bir ambalajdan diğerine geçerken kullanımı kolay ve hafiftir. - Kolay bir şekilde çalışma masalarına veya konveyör hatlarına monte edilir. - Standart kapak ölçülerine ve özel kapak ölçülerine göre farklı kalıpları mevcutdur.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.