SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

KAPAK KAPAMA MAKİNASI AYARLANABİLİR KONVEYÖR K938

KAPAK KAPAMA MAKİNASI AYARLANABİLİR KONVEYÖR K938, Ambalaj Makinaları
KAPAK KAPAMA MAKİNASI AYARLANABİLİR KONVEYÖR K938, Ambalaj Makinaları

. KAPATABİLECEĞİ KAPAKLAR:    - Metal Twist-Off Kapaklar    - Plastik ve Metal Vidalı Kapaklar    - Fliptop Kapaklar    - Çakma Kapaklar    - Sprey ve Pompalı Kapaklar (El ile dizilerek kapatılır)    - Triger Kapaklar (El ile dizilerek kapatılır) . KAPASİTE: 6000 Adet / Saat . FARKLI KAPAK ÇAPI VE BOYUTLARI İÇİN UYUMLUDUR.

MAKİNE ÖZELLİKLERİ :   - KULP KAP 938 Kapak kapatma işlemi sırasında ambalajları durdurmazken (Sürekli Hat İçi Kapatma Sistemi), sistemin kapasitesi 100 Kapak / Dakikaya kadar hızlandırabilir. - KULP KAP 938 Otomatik Kapak Kapama Makinesi çeşitli kapak tiplerini kapatabilen kompakt bir sistemdır. - Kapatılacak kapakları sürekli olarak kapak dizme sistemine beslemek için entegre bir kapak elevatörü içerir. - Dizme sistemi, farklı ölçüdeki kapakların sıralanmasını sağlayan ve bir kapaktan diğerine hızlı bir şekilde değiştirilmesine izin veren kapak yolları vardır. - Dizme sistemi, kapakları kapak yoluna ve kapak diline doğru dağıtır. - Her kapak yolu ve kapak dili, bir kapak boyutundan diğerine kolayca geçiş yapılabilmesi için kolay sökülen teknik bir sistem olarak dizayn edilmiştir. - Karşılıklı dönen tork ayarlı üçer adet kapak sıkma diskleri sayesinde ambalajları durdurmadan hızlı bir şekilde kapatma özelliği vardır. - Ambalajların yüksekliğine göre (Kapak dizme, kapak yolu ve kapak dili) tüm mekanik ayarlamalar el çarkı ve numaratör yardımı ile yapılır. - Yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen ambalajlarda herhangi bir değişiklik yapmadan çalışır. - Özellikle yüksek ve yumuşak ambalajlar için, kayış sistemi sayesinde kapak sıkma işlemi sırasında ambalajların üstün uyumu. - Konvoyer yan tutucular ambalajların genişliğine göre kolayca ayarlanabilir. - Farklı dillerde mevcut kullanılabilen dokunmatik ekran arayüzü. - 3 metre hızlı ayarlanabilir konveyör hattı. - 380 volt / 50-60 Hz elektrik gücüyle çalışır. - 10mm polikarbon kapaklar ve kapılarda güvenlik sensörlü ışıklı kabin.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.