KR PM 10 PROFİL ZIMPARA MAKİNESİ

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • KR PM 10 PROFİL ZIMPARA MAKİNESİ

  Kasa, pervaz, süpürgelik ve her türlü kordonlu profilin ham ve astarlı zımparası için geliştirilmiş yeni nesil tam otomatik bir makinedir. Bütün ünitelerin PLC kontrollü ve hareketli olması makineye kusursuz zımparalama imkanı tanır. Bu sayede profil giriş ve çıkış köşelerinde yuvarlama ve dip çıkma gibi sorunlar yaşanmasının önüne geçilir.

  STANDART DONANIM

  Osilasyonlu Orbital Zımparalar
  KR PM 10 Profil Zımpara Makinesinde 2 adet osilasyonlu orbital zımpara motoru kenar yüzeyler, 1 adet osilasyonlu orbital zımpara motoru üst yüzey için standart olarak sunulmuştur. Baskı şiddetleri, başlangıç ve bitiş noktaları ayarlanabilen bu motorlar PLC kontrollü olup yalnızca ürünü gördüğünde baskı yaparlar.

   


  Sabit Titreşim Zımpara Motoru Ünitesi
  KR PM 10 Profil Zımpara Makinesinde kasa lambalarının zımparası için 1 adet osilasyonsuz, yüksekliği ayarlanabilen titreşim motoru standart olarak sunulmuştur. Baskı şiddeti ve mesafeleri ayarlanabilen bu titreşim motoru PLC kontrollü olup ürünü gördüğünde baskı yapmaktadır.

   


  Osilasyonlu Silindirik Fırça Zımpara Ünitesi
  KR PM 10 Profil Zımpara Makinesinde osilasyonlu silindirik fırça zımpara ünitesi standart olarak sunulmuştur. Bu ünite PLC kontrollü olup yükseklik, devir ve mesafe ayarları kolayca yapılabilmektedir.

   


  Sabit Silindirik Fırça Zımpara
  KR PM 10 Profil Zımpara Makinesinde 2 adet silindirik fırça zımpara ünitesi standart olarak sunulmuştur. Bu zımparalar PLC kontrollü olup ürünün her iki kenarını (düz veya Radiuslu) zımpara yapmak için geliştirilmiştir. Ürünü görünce baskı yapan bu zımparaların devir, mesafe ve açıları kolayca ayarlanabilmektedir.

   


  OPSİYONEL DONANIM

  Mop Zımpara Ünitesi
  KR PM 10 Profil Zımpara Makinesi özel kordonlu profiller için formlu mop zımparaları ilave edilecek şekilde geliştirilmiş olup özel projeler için kolayca modifiye edilebilir.

   


  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ebatlar : U: 4.270 mm G: 1.600 mm Y: 1.650 mm
  Elektrik Tüketimi : 6 Kw/st
  Max. Çalışma Basıncı : 6 Bar
  Max. Çalışma Hızı : 15 m/dk.
  Max. Ürün Boyu : Sonsuz
  Max. Ürün Genişliği : 250 mm
  Max. Ürün Yüksekliği : 100 mm

   

  https://www.karabudakmakine.com/

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Satış Sitesi

Sanayiden İlan © 2020 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır