SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

ORTA KAPASİTELİ DOLUM HATTI

ORTA KAPASİTELİ DOLUM HATTI, Ambalaj Makinaları
ORTA KAPASİTELİ DOLUM HATTI, Ambalaj Makinaları

. STANDART KAVANOZ VE ŞİŞELER İÇİN 1300 ADET/SAAT KAPASİTE . KOVA DOLUM VE KAPAMA İÇİN KULLANILABİLİR MODELDIR. . HAT İÇERİĞİ:    - BESLEME TEPSİSİ    - DOLUM ve KAPAK KAPAMA MAKİNASI (MONOBLOK)    - ETİKETLEME    - TOPLAMA TEPSİSİ

Dolum hattı; ambalaj, kapak tipi veya ürün özelliklerine göre aşağıdaki makineler değişiklik gösterebilir. - BESLEME TEPSİSİ: Ambalajları sırayla dolum makinesinin konvoyer sistemine göndermek için. - DOLUM VE KAPAK KAPAMA MAKİNASI: Ürünü ambalajlara doldurmak ve aynı zamanda kapaklarını kapatmak için. - ETİKETLEME: Ambalajları kendinden yapışkanlı etiketlerle etiketlemek için. - TOPLAMA TEPSİSİ: Hattın sonundaki etiketlleme makinesindan ambalajları toplamak için.   Hattaki her bir makine, optimum çalışma kapasitesi için önceki makine ile senkronize çalışır.   DOLDURABİLECEĞİ ÜRÜNLER: Çikolata Kreması, Fıstık Ezmesi, Fındık Ezmesi, Bal ve Krem Bal, Mayonez, Ketçap, Hardal, Sos, Reçel ve Marmelat, Domates Salçası, Biber Salçası, Krem Peynir, Labne, Yoğurt, Süt, Ayran, Kefir, Pekmez , Sirke, Balzamik Sirke, Şurup, Nar Ekşisi, Yemeklik Yağlar, Hazır Yemekler, Mezeler, Amerikan Salatası, Sebze Püresi, Zeytin Ezmesi, Pasta Jölesi, Soslar, Çorbalar, Kek ve Hamur, vb. Kozmetik Yağlar, Kozmetik Kremler, Şampuan, Saç Kremi, Sıvı Sabun, Duş Jeli, Saç Kremi, Vücut Losyonu, Yüz ve Vücut Maskesi, Mumlar, Jeller, Vazelin, Fondöten, BB Krem, vb. Merhemler, Losyonlar, Gliserin, Dezenfektan, Biyomedikal ve Sıhhi Ürünler, Veterinerlik Ürünleri, vb. Boyalar, Tutkal (PVA), Hidrojen peroksit, Mürekkep, Gübreler, Pestisitler, Vernik, Ev Ürünleri, Motor Yağı, Cam temizleyici, Antifriz, vb.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.