POOLL Fren Balata temizleme spreyi genel temizleme spreyi yüksek basınçlı 500ml

 • 26617

 • POOLL Fren Balata temizleme spreyi genel temizleme spreyi yüksek basınçlı 500ml
 • Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri
 • 2022-06-16
 • Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
 • Kocaeli / ÇAYIROVA
Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • POOLL genel temizleme fren balata temizleyici sprey 500ml. Fren sistemleri üzerinde toz ve yağ kalıntılarının etkin bir şekilde temizlenmesini sağlar. Yüksek basınca sahiptir, güçlü, kokusuz ve etkilidir. Yağlı ve gresli motor bölümlerinin, fren disk ve parçalarının ve debriyaj aksamlarının temizlenmesinde çok etkilidir. Frenleri ve debriyaj parçalarını temizler, fren ve debriyaj pabuçlarının kavrayışını arttırır. Tamir, bakım ve servis işlerinde idealdir. Katılaşmış yağlar dahil olmak üzere herhangi bir atık bırakmadan kısa zamanda maksimum temizlik sağlar. Ekstra yağ ve kir sökücü özelliği bulunmaktadır. Fren ve balata sesinin azaltılmasını sağlar. Tambur, kampana ve diskli frenler, fren balataları, takozları, diskleri ve genel olarak tüm fren parçaları, debriyaj ve pabuçları ve kavrayıcı baskı plakalarında kullanılabilir.

  Kullanımı; Kullanmadan önce çalkalayınız. Kirli parçaların üzerine sıkarak nüfuz etmesini bekleyiniz. Parçaları açık havada veya kuru bezle silerek kurulayınız. Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez tekrarlayınız. Çevreye zarar vermeyen ozonla dost itici gaz içerir.

  Kullanım alanları; Fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanalar, fren merkez silindiri, mengeneler, yaylar ve debriyaj parçalarını temizler, tutunma özelliğini artırır. Özel formülü sayesinde toz ile birleşerek katman oluşturmuş gres, katran ve diğer yağların fazla efor sarfetmeden temizlenmesini sağlar. Ambalajı ters ve yan konumda da kullanabilirsiniz.

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2022 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa