SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
  • Kategoriler Üst kategoriye dön
  • Ülke
  • İl
  • Fiyat
    -
  • Video İçerenler
  • Ürün Durumu
  • İlan Durumu
61 adet ürün bulundu

Çatılı Konteyner Ev Fiyatları

 

Minimal yaşam tarzının en iyi örneklerinden biri olan çatılı konteyner evler yaşam alanı, tasarım, iç, dekorasyon, ev eşyaları gibi alanlarda sadeliği ön plana çıkarır. Kendi içerisinde farklı model ve ebat seçeneklerine bağlı olarak farklılık gösteren bu evler her ihtiyaca uygun çözümler sunar. Özelliklerinin farklılaşmasından dolayı uygulanan fiyat politikalarında da değişiklik olur. Firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan daima tüm modellerde müşterilere en uygun fiyat teklifleri verilir. Konut sıkıntısına hızlı ve ekonomik bir çözüm olan bu evler aynı zamanda depreme karşı dayanıklı olmasıyla bilinir. Konteyner evlerin montajı bir iki gün içerisinde tamamlandığından hemen kullanıma hazır hale gelir. Böyle pratik ve kullanışlı olması sebebiyle konteyner evler için talep her zaman fazladır.

 

Çatılı Konteyner Ev Özellikleri

Bağ, Bahçe, tarla gibi pek çok yerde rahatlıkla kullanılabilen çatılı konteyner evler kendi içerisinde betonarme evlerde olduğu gibi yatak odası, mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlara sahiptir. İstenilen zamanda taşınıp başka bir yere kurulabilen bu yapılar için pis su gideri, elektrik ve su tesisatı hazır durumdadır. Özellikle doğal afet ve salgın dönemlerinde talebi daha da artan konteyner yapılar isteğe bağlı olarak özel şekilde üretilebilir. Modellere bakıldığında genellikle 1+1 ve 2+1 olan seçenekler daha fazla tercih edilir. İki ayrı odası, wc ve banyo alanları bulunan bu yapılar içerisinde 35 metrekare, 42 metrekare, 56 metrekare, 42 metrekare birleşimli gibi alternatifler vardır. Bu modellerin bazılarında veranda seçeneğin de mevcuttur.

 

Çatılı Konteyner Modelleri

7+1 yapı genişliğine kadar seçeneklere sahip olan çatılı konteyner modelleri modern ve teknolojik özelliklere sahiptir. Statik hesaplamalardan geçirilerek oluşturulan bu yapılar konut bütçesine oldukça uygundur. Hem tek katlı hem de iki katlı modellerinin olması konteyner evleri her talebe uygun hale getirir. Özellikle pandemi döneminin etkisiyle daha da popüler hale gelen bu evler veranda ile başlayıp girişte salon, sol kısımda mutfak, oturma grubu ve tv ünitesi alanı, wc ve duş gibi bölümlere sahiptir. Bu evlerin iç planları en ergonomik olacak şekilde düzenlenmiştir.