Rulo Sac Kumlama Makinası

 • 21014
 • Rulo Sac Kumlama Makinası
 • Tünel Tipi Kumlama
 • 2021-05-31
 • Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
 • İstanbul / TUZLA
Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.
 • SATICI ®️ Rulo Sac Kumlama Makinası / Coil Strip Shotblasting Machine

  Rulo sacların yüzey temizliği ve pasın kaldırılmasında kullanılan kumlama makinalarımız ülkemizde ve dünyada başarıyla kullanılmaktadır. Göktaş Metal’e Satıcı markamızı tercih ettiği ve Google Yorumundan ilettiği geri bildirimi için teşekkür ederiz.

  Murat CAMBEK / GÖKTAŞ YASSI HADDE MAMÜLLERİ SAN TİC AŞ

  “SATICI Makina ile uzun senelerdir çalışıyoruz, ürün ve hizmetlerinden memnunuz. Başarılarının devamını dileriz. We have been working with SATICI Makina for many years and we are satisfied with their products and services. We wish them continued success.”

  SATMAK MAKİNA, müşterilerimizin ürün ihtiyacı ve önümüzdeki 5 yıl içinde oluşacak üretim kapasitesine en uygun olan kumlama makinesi tipi ve kapasitesinin belirlenerek müşterimizin en verimli şekilde kullanacakları makineyi tasarlayıp üretmektir.

  İşte bu nedenle, en değerli satış ekibimiz müşterilerimizdir

  SATMAK MAKİNA olarak hedefimiz, bu kriterleri en iyi derecede sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimize etmektir. Tasarımdan üretime, teslimattan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde, müşterilerimizle birbirimizi “çözüm ortağı” olarak görmekteyiz.

  ‘Kalite kontrol edilmez, üretilir!’

  SATICI markalı Kumlama Makineleri yüksek kalite, düşük işletme maliyetli, uzun ömürlüdür. Ürün kalitesi ve aşınma parçalarının uzun ömürlü olması SATICI Makina'nın müşterilerini en çok memnun eden özelliğidir. Satış sonrası güçlü servis hizmeti ile SATMAK Makina daima müşterilerinin yanında.

  Hizmet verdiğimiz sektörler hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 • İlan Sahibine Mesaj Gönder
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Gönder
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa