Sessiz Kompresör Fiyatları

Sessiz Kompresör

 

Genellikle gürültü için uygun olmayan ortamlarda yaygın şekilde kullanılan sessiz kompresörler düşük enerji harcayarak en verimli şekilde çalışır. Kaliteli havayı dışarı atan bu ürünler için işletmenin kullanım amacına uygun olan modeli tercih etmek gerekir. Model seçerken özgül güç tüketimi, temiz basınçlı hava, hava miktarı, kompresör tipi, yüksüz güç tüketimi, işletme basıncı gibi özellikler dikkate alınmalıdır. Aksi halde uygun olmayan kompresörler ekonomik yönden zarara yol açacaktır. Bu ürünlerde herhangi bir arıza ortaya çıktığında otomatik olarak çalışmayı durduracaklardır. Bakımının ve tamirinin kolay olması bu makinelerin daima kullanılmasını sağlar. Her firmanın kullanmak istediği ürünler arasında yer alan sessiz kompresör çeşitleri çalışma prensipleri gereğince sıklıkla tercih edilir.

 

Sessiz Kompresör Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Mekanik aksamdaki sürtünmelerin en alt seviyede olduğu sessiz kompresör hava veya diğer gazların atmosfer basıncından daha yüksek basınçlara sıkıştırılması için kullanılır. Bu yönüyle hava basıncının arttırılmasına katkıda bulunan sessiz kompresör basınçlı havaya ihtiyaç duyulan alanlarda hava desteği sağlar. Kısmi vakum özelliği sunan bu makineler ile atmosfer basıncının altına inmek ya da basınçlı hava kullanmak mümkündür. Sessiz kompresör özellikleri incelendiğinde ideal olan dakikada 260 litre hava üretimi, 100 litre hava tankı, 75 kilogram ses seviyesi, 220 volt elektrik voltajı, 118 kilogram hava tankı ağırlığı, 12 bar kompresör basıncı şeklindedir. Bu özellikler makinenin modeline göre farklılık gösterecektir.

 

Sessiz Kompresör Nasıl Çalışır?

Sesi kesmeye katkıda bulunan bir kapak üzerine tasarlanan sessiz kompresör çalışma prensibi ses yalıtımına odaklıdır. Makinede basınçlı havanın iletilmesi için çift kademeli kayış ya da tek kademeli kayış mekanizması vardır. İç kısmında ise gürültünün azaltılmasını sağlayan özel formlar mevcuttur. Her bir kompresör ses çıkarmayı en aza indirecek ekstra bir ses yalıtım kapağına sahiptir. Üretiminde yoğun ve kalın malzemeler kullanılması çalışma sırasında ses oluşumunu en aza indirecektir. Üründe şeffaf bir yağ göstergesi bulunur. Bu gösterge bakım ve rutin sırasında istenmeyen gürültüyü önler. Kendi içerisinde yağla yağlanan hava kompresörleri ve yağsız sessiz kompresörler olarak ikiye ayrılan sessiz kompresörler sıcaklık sorunu olmadan çalışırlar.

Limit:
İndirimli
Yeni
TORR SILENT Sessiz Hava Kompresörü
Fiyat için İletişime Geçiniz
TORR TPK Pistonlu Hava Kompresörü
Fiyat için İletişime Geçiniz
TORR TSC DA Direkt Akuple Hava Kompresörü
Fiyat için İletişime Geçiniz
TORR TSC IVR Değişken Devirli Hava Kompresörü
Fiyat için İletişime Geçiniz
TORR TSC Sabit Hızlı Hava Kompresörü
Fiyat için İletişime Geçiniz
HKS - 200T Sessiz Kompresör
Fiyat için İletişime Geçiniz
HKS-200 Sessiz Kompresör
Fiyat için İletişime Geçiniz
HKS-100 Sessiz Komresör
Fiyat için İletişime Geçiniz
HKS-50 Sessiz Kompresör
Fiyat için İletişime Geçiniz
HKS-24 Sessiz Kompresör
Fiyat için İletişime Geçiniz
HKS-9 Sessiz Kompresör
Fiyat için İletişime Geçiniz
26 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2022 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa