Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi

SİTRETT MX ENDÜSTRİYEL ULTRA KONSANTRETEMİZLEYİCİ 30 KG

SİTRETT MX ENDÜSTRİYEL ULTRA KONSANTRETEMİZLEYİCİ 30 KG, Diğer Petrol&Kimya-Plastik Sanayi
SİTRETT MX ENDÜSTRİYEL ULTRA KONSANTRETEMİZLEYİCİ 30 KG, Diğer Petrol&Kimya-Plastik Sanayi

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.

Yerli AR-GE yerli üründür. Yerli ürün belgesi vardır. 7 Üniversite'nin ortak olduğu Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde ARGE'si tamamlanmış, Dünya'nın En Güçlü ve Zararsız Çok Amaçlı Temizleyicisi olmayı hedefleyen, kireç hariç olmak üzere neredeyse tüm lekeler üzerinde etkili, *her alanda kullanılabilen, 2018 - 2019 yıllarında üst üste yılın önerilen markası ödülünü kazanmış, özellikle Avrupa'da ihracatı yüksek muhteşem temizleyicidir. •    Tek ürün ile kireç hariç neredeyse tüm lekeler ve tüm yüzeyler üzerinde etki sağlar. (Fabrika zeminlerinde, Cnc makinalarında, endüstriyel kullanım alanlarında, boyalı ve boyasız tüm yüzeylerde kullanılabilir.)

•    Ürünümüz lekenin, kirin, yağın ve pasın yoğunluğuna göre 20 kat oranında konsantre edilebilir (seyreltme yapılabilir) Not: SİTRETT MX ENDÜSTRİYEL ULTRA KONSANTRE ürünümüz zemin temizleme makinelerinde 150 kata kadar konsantre edilebilir.

•    Yüzeye uygulayın, 3 dakika bekleyin, silin ya da durulayın.

•    Biyo parçalanabilir yapısıyla çevre dostudur. (TSE Biyoparçalanabilir Belgesi)

•    Alerjen içermeyen muhteşem içeriğiyle cildinize zarar vermez. (Dermatolojik olarak test edilmiştir.) Kötü koku oluşumunu engeller. Kirlenme geciktirme özelliği vardır. Rahatsız edici kokusu yoktur.

•    Sıcak ve soğukta etkisini kaybetmez. Yanıcı değildir. Su bazlıdır, su ile seyreltilebilir. Kirlenmeyi geciktiren yapısı ile hiçbir yüzeye zarar vermeden derinlemesine temizlik sunar.

•    Profesyonel ve uzman kullanıcı olarak bilinen kullanıcı sınıfı için en uygun üründür. Doğru kullanımda yüzeylere zarar vermez.

•    Dünya’nın en iyi kilit kapaklı ambalajına sahiptir.

•    Sitrett MX; TÜV Rheinland kimyasal test sonuçları, anti-alarjen raporu, dermatolojik test raporları, toksit içermez raporları, GMP, ISO ve TSE gibi birçok belgeye sahiptir.