Tekstil Sanayi Makineleri

Tekstil Makineleri

Kapsamlı ve temel bir sektör olan tekstil, sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için birçok farklı makine ve araç gerektirir. Sanayiden olarak sizlerle buluşturduğumuz tekstil makineleri ürün yelpazemizde ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun birçok seçenek yer alır.

Kumaş kalite kontrol ve sarım makinesi, popüler olarak tercih edilen tekstil araçları arasında ilk sıralardadır. Otomatik kumaş sarımı yapan bu makineler, manuel yola oranla zamandan tasarruf edilmesini sağlamıştır. Ayrıca makinenin düzgün çalışan yapısı sayesinde manuel olarak karşılaşılabilecek hatalar oluşmamaktadır. Kumaş gerginliğinden kırışıklıklara kadar her bir ayrıntıyı ideal şekilde ayarlayan bu araçlar, tekstil sektörünün sevilerek tercih edilen parçalarındandır.

İkinci El Tekstil Makineleri

Firmamızın sizlerle buluşturduğu ürün yelpazesi içerisinde ikinci el tekstil makineleri de yer almaktadır. Bu ürünler minimum düzeyde kullanıma sahip ve yüksek performans gücünü koruyan aletlerdir. Uygun fiyat aralıklarında sunulan ikinci el makineler hakkında daha fazla bilgi edinmek için satıcılarla iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri dostu site altyapımız, tekstil makineleri arasından yapacağınız alışverişi oldukça kolay hale getirir. Tüm ürünleri sıralayarak seçeneklerinize göz atabileceğiniz gibi, ev tekstili, iplik, deri, kumaş, kiralık ve sanayi tekstili gibi alt kategorileri de açabilirsiniz. Bu alt kategoriler yardımıyla sıralayacağınız ürünleri kısıtlayabilirsiniz. Alışverişinizi daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz. Site içerisinde yapacağınız işlemler ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarına müşteri destek merkezimizden ulaşabilirsiniz. Sıkça sorulan soruların cevaplarına yer verdiğimiz bu sayfamız, alışveriş sürecinizi ve tüm işlemlerinizi hızla tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Aradığınız sorunun cevabına bu sayfadan ulaşamazsanız, direkt olarak tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tekstil Makineleri Fiyatları

Sanayiye hizmet vermek için yer verdiğimiz kapsamlı sektör skalamızda büyük bir yer kaplayan tekstil sektörünün malzemeleri, sayfamızda sizlerle buluşturulur. Tekstil makineleri, sizlerin yüksek kalite standartları ve beklentilerini karşılar özelliktedir. Fiyat aralıkları, ürün tipi, özellikleri ve ikinci el olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatları belirtilmemiş olan tekstil makineleri için satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. Her ürünün sayfasında satıcı iletişim bilgileri hızla ulaşabileceğiniz bir şekilde yer almaktadır. Tam fiyat bilgisi, pazarlık payı ve ürünün teknik detayları gibi unsurlara bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Limit:
TEKSTİL FABRİKASI
10.325.210,20 TL
Karbon Keçe Kumaş ARİF ATALAY 3ETİCARET
Fiyat için İletişime Geçiniz
Isıya Daralan Makaron ARİF ATALAY 3ETİCARET
Fiyat için İletişime Geçiniz
Cam Elyaf Kumaş ARİF ATALAY 3ETİCARET
Fiyat için İletişime Geçiniz
Cam Elyaf Poliüretan Kaplı Yanmaz Kumaş
Fiyat için İletişime Geçiniz
Cam Elyaf Silikon Makaron
Fiyat için İletişime Geçiniz
Cam Elyaf Silikon Kaplı Kumaş
Fiyat için İletişime Geçiniz
Cam Elyaf Çift Taraflı Silikon Kaplı Kumaş
Fiyat için İletişime Geçiniz
Cam Elyaf Çift Taraflı Silikon Kumaş
Fiyat için İletişime Geçiniz
Cam Elyaf Alüminize Kumaş
Fiyat için İletişime Geçiniz
Kevlar Telli Dikiş İpliği
Fiyat için İletişime Geçiniz
Kevlar Para Aramid Dikiş İpliği50/3
Fiyat için İletişime Geçiniz
Meta Aramid Dikiş İpliği
Fiyat için İletişime Geçiniz
Hakiki Deri Fermuarlı/Cırtlı Kablo Kılıfı
Fiyat için İletişime Geçiniz
Karbon Keçe Yanmaz Kablo Kılıfı
Fiyat için İletişime Geçiniz
146 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2022 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa