GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

Tomruk Biçme Makinesi Özellikleri

İçerisinde birden fazla testeresi bulunan ve tomrukları şekillendirmeyi sağlayan tomruk biçme makinesi marangozluk alanında yaygın olarak kullanılır. Katrak ismiyle de bilinen bu makine daha az enerji harcayarak daima daha fazla performans sunar. Kullanım amaçları arasında mermer ocaklarından elde edilen moloz ve blokların mermer plakalarına çevrilmesi yer alır. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen tomruk biçme makinesi kullanıcısına birinci sınıf üretim keyfi sunar. Makinede bulunan salıncak kol sistemi ile titreşim minimum düzeye indirilir ve soğuk olan bölgelerde traverten moloz ve bloklar en az fire ile kalıp haline çevrilir. Bu sayede katrak makinesi daha verimli hale gelecektir. İstenen performansın alınabilmesi için makinenin güvenilir adreslerden satın alınması gerekir.

Tomruk Biçme Makinesi Özellikleri

Farklı çaplarda kütük kesme özelliğine sahip olan tomruk biçme makinesi ile kütük yükleme işlemleri hidrolik ya da manuel şekilde yapılabilir. Kafa kısmının çalışması güç yükleme ve artırma ya da azaltma şeklinde olur. Makinenin motor seçenekleri 25 HP gaz, 22 HP dizel ve 11kW elektrik olarak ifade edilir.

Makinenin diğer özellikleri arasında bıçkı kılavuz silindirleri, standart ve elektrikli bıçkı kılavuz kolu, SW kontrol paneli, opsiyonlar, manuel ve hidrolik kütük yükleme, döndürücü vinç, römork paketi, kabuk sıyırıcı yer alır. Ayrıca makinede gövde seçenekleri 1.8 metre*3.6 metre* 7.2 metre olarak belirlenmiştir. Tüm bu özellikler sayesinde satın alınan makine daha kullanışlı hale gelir.

Tomruk Biçme Makinesi Satın Al

Orman ürünleri kategorisinde değerlendirilen tomruk biçme makinesi ile ağaç ve kütük kesilebilir. Yatak şerit ve tomruk kesmek için kullanılacak olan makine ikinci el ya da sıfır olarak satın alınabilir. Hem uygun fiyatlı hem de güvenilir ve garantili olması nedeniyle makine alımlarında online mağazalar daha fazla tercih edilir. İlan sitesinde ürünle ilgili tüm teknik özelliklere yer verilir. İlanda ayrıca satıcının adres, telefon numarası, mesaj gönderme adresi, varsa mağaza sayfası da yer alır. Tomruk biçme makinesi ile alakalı merak edilen bir soru olduğunda bunun yanıtına soru sor kısmından anında ulaşmak mümkündür.