Yardım kitapçığını incelemek için tıklayınız .

Bireysel Üyelik Anlaşması 'nı okudum ve kabul ediyorum.

ÜCRETSİZ İLAN & REKLAM SİTESİ

Sanayi sektörünün arama motoru olan sanayiden.com sanayicilerin buluşma noktası oluyor!

Tüm sektörleri kapsayan kategorileri ile ürettiğiniz, sattığınız veya hizmetini sağladığınız ürünlerinizin reklamını ÜCRETSİZ olarak yapabilir, aynı zamanda aradığınız tüm sanayi ürünlerini bu platformda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sitemizde yerinizi almak ve ücretsiz bir şekilde ilan vermek için hemen üye olun. sanayiden.com müşteriye ulaşmanın en hızlı yolu!

ÜCRETSİZ Üyelik
SINIRSIZ İlan

sanayiden.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir ve dilediğiniz kadar ilanı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Sanayi Sektörüne Özel İlanlar

Sadece sanayi sektörüne ait ilanları görürsünüz. İş makinesi ilanlarını incelerken araba ya da ev ilanı ile karşılaşmazsınız.

Kurumsal Üyelik

Web sitemize sadece şirketler üye olabilir. Üye olan firmaların gerçekliği tarafımızdan doğrulanır. Böylece siz gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Görünür Olun

Diğer tüm ilan sitelerinden farklı olarak ilanlarınız dönüşümlü olarak sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılır.Böylece ilanınız sektörle doğrudan ilgilenen geniş bir kitleye ulaşmış olur.

Müşteri Potansiyelinizi Arttırın

COVİD-19 nedeniyle azalan iş ve müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Sanal mağazanız ile evinizden çıkmadan ilanınızı verebilir, ürün ve hizmetlerinizi güvenli bir şekilde tanıtabilirsiniz.
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2022 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır

master visa