SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ
96 adet ürün bulundu

Yangın Ekipmanı Nasıl Seçilir

Yangınla mücadele ekipmanı, herhangi bir evin kritik bir parçasıdır. Çocuğunuz veya evcil hayvanınız olsun, doğru yangın söndürme ekipmanına sahip olmak, ölüm kalım arasındaki fark anlamına gelebilir. İşte en yaygın yangın söndürme ekipmanı türlerinden bazıları:

Hortum: Hortum, yangınla mücadelede basit ama etkili bir araçtır. Çökmüş bir çatıya su dökmek, bir araba motorundan yağ dökmek veya hırsız panik atağında camları kırmak için kullanılır.

Konserve Açacağı: Bu günlerde birçok evin birden fazla girişi ve çıkışı var, bu nedenle itfaiyeciler önce evin içinden geçmek zorunda kalmadan farklı yönlerden girebilirler. Bunun gibi bir açıcı, itfaiyecilerin kapıları, pencereleri ve diğer nesneleri açmasına yardımcı olur.

Merdiven: Merdiven, yüksek tavanlara veya dik çatılara ulaşmak için mükemmeldir. Çatılara çıkmak veya binaların içindeki borular ve teller gibi dar alanlara ulaşmaya çalışmak için de harikadır.

Yangın söndürücü: Bir yangın söndürücü, kundakçılık, duman soluma ve elektrik yangınları dahil her türlü yangınla mücadele edebildiği için en önemli yangın söndürme ekipmanı parçalarından biridir.

yangın ekipmanları

satılık yangın ekipmanları

yangın ekipmanları çeşitleri

yangın ekipmanı

yangın ekipmanı satılık