Yapı İnşaat & Hırdavat Malzemeleri

Hidrolik tork anahtarı, Yapı,hırdavat,döşeme, inşaat malzemeleri,zemin kaplama, sanayi, sanayi urunleri, asansör, çatı sistemleri, inşaat ekipmanları, kapı, pencere, cam, kırıcı makineleri, prefabrik yapılar, tesisat ekipmanları, ısı ve ses yalıtım sistemleri, yapı inşaat makineleri, diafon sistemleri, görüntülü arama konuşma sistemleri ve daha bir çok yapı inşaat ürünü ilanı bu kategoride.

Hidrolik Tork Anahtarı Nedir?

Hidrolik tork anahtarı olarak bilinen ürünler herhangi bir bağlantıya tork miktarı ekleme amacı ile kullanılan hassas ayarları olan anahtarlardır. Tork aletlerini ayarlayabilmek için bu tarz anahtarlara büyük ihtiyaç vardır. Bağlantı elemanlarının fazla ya da az sıkılmasını önlemek için kullanılan bu anahtarlar son derece yüksek standartlarda ürünlerdir. Ustaların çok fazla kullandığı hidrolik tork anahtarı ürünleri her türlü endüstriyel cıvatanın sıkılmasında son derece başarılı ürünlerdir.

Hidrolik tork anahtarı olarak üretilen bu ürünler farklı modellerde üretilirler ve 72000 NM boyutlarına kadar her cıvatanın sıkılmasında rahatlıkla kullanılabilirler. Kare soketli ve kasetleri şekilde iki farklı tipi olan anahtar türleridir. Ağır lokma ile çalışan bu anahtarlar gövdesi dayanıklı alüminyum ve titanyum malzemelerden üretilmişlerdir.

Hidrolik Tork Anahtarı Kullanımı

Hidrolik tork anahtarı tasarımları endüstriyel birçok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kullanımı rahat olan bu ürünler dayanıklı malzemeden yapıldıkları için uzun yıllar dayanabilme kapasitesine sahiptirler. Ürün seçeneklerini incelemek ve detaylı bilgi almak isterseniz kurumsal adresten destek alabilirsiniz.

Limit:
MASA İSKELE
6,00 TL
TÜP TAŞIMA ARABASI
Fiyat için İletişime Geçiniz
Kedi Yolu / Yürüyüş Yolu / Izgara Sistemleri
Fiyat için İletişime Geçiniz
MOLOZ KULESİ
Fiyat için İletişime Geçiniz
Yeni
İndirimli
Mobil konteyner
35.000,00 TL
SIFIR - 2.EL İNŞAAT MALZEMELERİ
Fiyat için İletişime Geçiniz
2.EL MASA ARABASI STOKLARIMIZ DA
Fiyat için İletişime Geçiniz
Dairesel Kolon Kalıpları stoklarımız da
Fiyat için İletişime Geçiniz
2.El Perde Kalıbı
Fiyat için İletişime Geçiniz
SRZ - Payanda - L Kuşak - Profil Kuşak
Fiyat için İletişime Geçiniz
Konteyner
16.000,00 TL
2.El dikme
105,00 TL
çam kereste
2.200,00 TL
2.el iskele
1,00 TL
Güvenlik çiti
320,00 TL
3065 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Reklam Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C Yazılımı ile hazırlanmıştır