Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE BAKIM TAKİP SİSTEMİ

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE BAKIM TAKİP SİSTEMİ, Danışmanlık Hizmetleri
ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE BAKIM TAKİP SİSTEMİ, Danışmanlık Hizmetleri

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.

Artırılmış gerçeklik, gün geçtikçe popülerleşen, kullanıcıya sanal gerçeklik ile mevcut gerçekliği birleştirme imkanı verip kullanıcının deneyimini zenginleştiren bir teknolojidir.

Artırılmış Gerçeklik ile Bakım Takip Sistemi, kullanıcıların bakım ve onarım işlerini tamamlaması veya teknisyenlerden eğitim almaları gibi konuların çok daha hızlı ve hatasız olmasını sağlar. Aynı zamanda genel bir performans artışı sağlar.

UnoPro olarak işletmelerin dijitalleşme serüvenlerinde yol arkadaşı oluyoruz. Artırılmış gerçeklik ile bakım takip sistemi adına geliştirdiğimiz projelerle işletmelere son teknoloji araçlarla donatılmış bakım takip sistemleri sağlıyoruz.  İşletmelerin bakım takip sistemlerini ideal şekilde gerçekleştirmelerine rehberlik ediyoruz. Ayrıca dijital ikiz alanında işletmelerin var olan ya da hayata geçirmek istediği operasyonlarını dijital ortama aktarıyoruz. Karşılaşacakları durumları önceden belirliyor, atılması gereken adımlar hakkında işletmelere öncülük ediyoruz. Diğer Hizmetler Sanal Gerçeklik Ortamında İşbaşı Eğitimi Gerçek Zamanlı MES Entegrasyonu Sanal Tur Eğitim Takvimi İçin Tıklayın  Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın