SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

CNC LAZER KESİM MAKİNESİ

CNC LAZER KESİM MAKİNESİ, Makina
CNC LAZER KESİM MAKİNESİ, Makina
CNC LAZER KESİM MAKİNESİ, Makina
CNC LAZER KESİM MAKİNESİ, Makina
CNC LAZER KESİM MAKİNESİ, Makina
CNC LAZER KESİM MAKİNESİ, Makina

CNC Fiber lazer kesim ekipmanı üretiminde Çin’in lider şirketlerden biridir.

Modern fabrikamız kendi Ar-Ge tesisimiz, kendi bünyemizde tasarladığımız ve ürettiğimiz makinelerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz.

Satış öncesi, satış esnası ve satış sonrası müşterilerimize ihtiyaçlarına en uygun çözümler için teknik destek veriyoruz.

Firmamız Fiber lazer kesim makinesinin yanı sıra yataklı tip CNC plazma kesim makinesi, portal tip plazma kesim makinesi, 3D fiber lazer kesim makinesi, lazer oyma makinesi, lazer kaynak makinesi, lazer temizleme makinesi imalatları da yapmaktayız.

Önde gelen CNC üreticilerinden biri olarak Çin’deki ekipman, özelleştirilmiş makine tasarımı, makine işletimi, yazılım eğitimi ve makine bakımı dahil olmak üzere müşterilerimize mükemmel hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yetenekli servis mühendisimiz/teknisyenimiz her zaman müşterilerimize tam destek vermeye hazırdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemseriz.

Ar-Ge’nin önemini biliyoruz ve her yıl yeni teknoloji geliştirmeye yatırım yapıyor ve makinemizin kalitesini ve performansını iyileştiriyoruz.

Satış ve satış sonrası destekte iyi hizmeti verebilmek için dünyanın dört bir yanındaki yerel partnerlerimiz ile en uygun çözümleri size ulaştırıyoruz.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.