Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi

MODSİS TİNY HOUSE

MODSİS TİNY HOUSE, Yapı İnşaat
MODSİS TİNY HOUSE, Yapı İnşaat

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.

MODSİS TINY HOUSE

MODSİS Tiny house ,Modüler Yapı Sistemleri mimari bilgi ve tecrübesi ile müşteri taleplerini, yerli ve yabancı trendler ışığında yaptığı tasarımları, uygun malzeme ve doğru üretimle birleştirerek zamanında ve sorunsuz teslimi kendine ilke edinmiş bir mobil ev üretim şirketidir. MODSİS Modüler Yapı Sistemleri A.Ş. müşterilerine farklı modellerde, boyularda ve geniş fiyat aralığında zengin ürün içerikleri sunmaktadır. Tasarlanan tüm ürünler 4 mevsim doğada yaşamın gereksinimlerini tamamıyla karşılayabilecek özelliklerde olup, doğada minimal ev konforu algısının aksine doğal yaşamda lüksün, konforun ve teknolojinin bir arada sunulduğu bir kullanım alışkanlığı oluşturmaktadır. Bir çok teknolojik ve akıllı ev opsiyonlarına sahip ürünleri sayesinde, ekolojik dengeye ve doğal yaşama maksimum düzeyde hassasiyet göstermektedir.

 

MODSİS tiny house yürüyen evler, dünyada “Tiny House” adı ile bilinen tekerlekli küçük evlerin Türkiye deki temsilcilerindendir. MODSİS mobil evler endüstri prensiplerine uygun fabrika ortamında üretilmektedirler.

https://www.modsis.com.tr/tr/